>
Турнікети – надійний контроль входу

Турнікети – надійний контроль входу

Турнікети забезпечують чудовий контроль доступу за рахунок недопущення несанкціонованого проникнення. Їх можна легко встановити з нуля або інтегрувати у вже існуючу систему контролю доступу. Працюють вони і як самостійний об’єкт контролю, і разом з дверима й іншим охоронним устаткуванням.

Актуальне встановлення турнікетів на підприємстві будь-якого типу (як для невеликої організації на декілька десятків чоловік, так і міжнародної компанії, що володіє відразу цілою будівлею). Велика різноманітність видів турнікетів дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного випадку.

Конструктивно розрізняють такі їх види: триподи, тумбові, роторні, створчаті та турнікети-хвіртки, проте існує й інше, глобальніше їх розділення: напівростові, повноростові та безконтактні.

Напівростові турнікети

Турникеты – надёжный контроль входаЦе ефективний спосіб контролювати потік людей на прохідній, ніж влаштовувати контрольно-перепускні пункти зі співробітниками безпеки. Такі турнікети можуть працювати як автономна система, так і мати інтеграцію в загальну систему контролю доступу. Обидва методи дозволять контролювати безпеку на вході об’єкту.

Вони мають високу пропускну спроможність і добре підходять і для невеликих компаній, і для організацій з тисячами співробітників. Турнікети з висотою до поясу часто встановлюють в аеропортах, державних установах, музеях, на заводах і станціях метрополітену.

Повноростові турнікети

Повноростові турнікети можуть працювати як автономна система, за якою не потрібен нагляд співробітників безпеки, чого не скажеш про перший варіант, де охоронець все ж потрібен.

Такі турнікети поєднують у собі високу пропускну спроможність і надійність. Пройти їх без авторизації неможливо, завдяки чому їх встановлюють на державних підприємствах, поліцейських об’єктах, на прохідних заводів й інших виробничих підприємствах, де важливий контроль матеріальних ресурсів і контроль трафіку співробітників.

Безконтактні турнікети

Безконтактні або оптичні турнікети – один з останніх трендів в забезпеченні безпеки. Епідемія Covid-19 змінила спосіб роботи установ, і якщо раніше безпека торкалася тільки фізичної сторони, то тепер це означає значно більше.

Медичні установи тепер в рівній мірі піклуються про дотримання вимог гігієни і соціального дистанціювання. Оптичні турнікети дозволяють людям, що мають дозвіл, проходити у безпечну зону, не створюючи перешкод на вході й не контактуючи з необробленими, нестерильними поверхнями. Безконтактні турнікети ідеально підходять для таких місць, оскільки вони мають оптичний зчитувач і з меншою вірогідністю передають мікроби від людини до людини. Це може бути розпізнавання осіб, сканування сітківки ока, безконтактні зчитувачі відбитків пальців.

Сучасні турнікети дозволяють авторизованим користувачам проходити у безпечну зону, не створюючи перешкод на вході. Вони ідеально підходять для жвавих місць, оскільки мають високу пропускну спроможність.

Уверх