Встановлення турнікетів в Киеві | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Встановлення турнікетів в Киеві

Турнікет – пристрій контролю доступу в місцях з великою прохідністю людей. Дозволяє встановлювати на себе карткову систему контролю доступу. У більшості випадків встановлюватися на підприємствах, бізнес центрах, складах для того щоб непроханий людина не пройшла на територію.

Установка турнікета на прохідній на об’єкті

За допомогою турнікета Ви зможете закрити доступ для сторонніх осіб на територію об’єкта. Можна вести контролювати робочі час співробітників, засікаючи час приходу і відходу з робочих місць. Так само для того якщо Ваші співробітники спробують користуватися картами своїх колег, то можна встановити камеру спостереження на прохідній, щоб бачити до скористався картою для входу/виходу з об’єкту.

Є багато варіантів турнікетів, які вирішують ті чи інші завдання. Для того щоб зрозуміти який потрібен саме Вам, спочатку потрібно замовити огляд місця, де ви хочете поставити турнікет. Наш кваліфікований співробітник допоможе Вам з вибором турнікета, і підбере обладнання по вашому бюджету.

Турнікети є повно-ростові, турнікети вільного ходу, триподи. Всі вони мають як мінуси, так і плюси. Перед покупкою вивчіть характеристики турнікетів, щоб максимально закрити свої вимоги по об’єкту.

Вам потрібно зробити монтаж турнікета? Звертайтеся до нас

Ви купили собі обладнання, але у Вас виникає питання, встановлювати турнікет самостійно, мулі ж звернутися в компанію, яка спеціалізується на установці турнікетів? Відразу можна сказати, що без кваліфікованого фахівця, виконати установку буде вкрай складно. Змонтувати ви турнікет, напевно, зможете, але повноцінно підключити турнікет в систему контролю доступу, і встановити картковий контроль доступу, у Вас не вийде. Тут потрібен досвід в пуско-налагодження даного обладнання.

Замовник, який буде замовляти послугу установки турнікета повинен звернути увагу, на три головні складові. Це досвід роботи фахівця, чи надає компанія, або людина гарантію на свої послуги, і так само вартість даних послуг.

Як буде відбуватися установка турнікета на прохідній?

Монтаж турнікета складається з декількох основних етапів для його запуску:

  • Монтаж турнікета на поверхні (Товщина підстави не менше 150 міліметрів для того щоб добре закріпити обладнання);
  • Прокладка провідних комунікацій до обладнання;
  • Анкерні кріплення (Розмітка точок установки анкерів, і висвердлювання);
  • Підключення карткової системи контролю доступу на обладнання, і установка системи електроживлення.

Крім усього перерахованого вище є додаткові етапи установки:

  • По приїзду майстер складає точний план робіт, відштовхуючись від характеристик турнікета. Для прикладу, якщо турнікет менше проходу, то він не буде виконувати свої функції входу / виходу. Додатково потрібно встановити загородження, яке перекриє залишився прохід.
  • Весь монтаж потрібно робити, відштовхуючись від інтер’єру приміщення. Потрібно зробити прокладку кабелів непомітною, щоб не псувати загальний вигляд приміщення.

Перед початком всіх робіт, насамперед розробляється проект, в якому потрібно враховувати все. Від технічних характеристик пристроїв, до дизайну приміщення в цілому. Турнікет повинен гарно вписуватися в інтер’єр приміщення і не бути подразником на загальному фоні.

Якщо турнікет потрібно встановити на вулиці, то в проект вносяться правки, які стосуються погодних умов. Щоб ні дощ, ні мороз не порушили працездатність всього пристрою в цілому.

Уверх