>
Турнікети | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Турнікети

Повний контроль на прохідній!
94 объекта вже обслуговується
Встановлення турнікета – ефективне рішення для контролю доступу. Вони захищають від проникнення на територію сторонніх, можуть поєднувати локальний і видалений доступ – за допомогою карток, браслетів або брелоків. Вони сумісні з будь-якою системою контролю й управління доступом і можуть доповнювати вже встановлену СКВД. Ідеальне рішення для підприємств, бізнес-центрів і складів.
Розрахувати вартість СКУД
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Встановити турнікети можна як на вході, так і всередині об’єкту, керуючи доступом в певні зони. Велика різноманітність турнікетів дозволяє підібрати ідеальне рішення як для великого заводу, так і для маленької організації, відповідно до її стандартів безпеки.

Трохи відео

Турнікет – це пристрій, який обмежує вільний доступ на територію. Інтегрований в систему безпеки, він дозволяє контролювати час відвідування підприємства співробітниками. Управляти турнікетом може також і оператор на прохідній – за допомогою пульта управління.

На невеликих прохідних встановлюються 1–2 турнікети. На великих підприємствах можна встановити декілька, щоб не створювалася черга на прохідній.

Будь-які види турнікетів!

Турнікети бувають декількох видів:

  • Триподи – компактні й недорогі моделі, які вимагають розміщення додаткових огорож. Легко інтегруються й не вимагають перепланування приміщення.
  • Тумбові – використовуються на великих об’єктах. Міцні, не потребують огорож і встановлюються в ряд для швидкого пропуску великого потоку людей.
  • Роторні – великі пристрої з низькою пропускною спроможністю порівняно з триподами та тумбовими турнікетами. Бувають двох варіантів: напівростові і повноростові. Перші мають стильний дизайн і часто встановлюються у бізнес-центрах. Повноростові створюють найкращий захист від проникнення сторонніх осіб – їх використовують на підприємствах, де потрібен суворий контроль.
  • Створчаті – відрізняються дизайном і комфортом проходження. Це пристрої з високим захистом і пропускною спроможністю.

Переваги встановлення турнікета

Турнікети – пристрої, які підвищують ефективність контролю доступу на підприємство. За допомогою такої пропускної системи регулюється вхід/вихід працівників і відвідування підприємства сторонніми. Вони просто не зможуть потрапити на об’єкт!

Турнікети легко інтегруються з системами СКУД, відеоспостереження та обліку робочого часу. Ці пристрої зменшують кількість службових помилок і перешкоджають ручному введенню коду доступу. Управляти пристроєм можна з будь-якого комп’ютера, який підключений до мережі – параметри системи зберігаються у базі даних.

За допомогою встановлення турнікетів легко контролюватиме ситуацію. Пропускати тих, кого можна, і не допускати тих, у кого доступу немає або він обмежений. Кожного разу, коли працівник прикладає пластикову карту, фіксуються його дані й час проходження турнікета, що дозволяє формувати щомісячні звіти про дисципліну праці на підприємстві.

Забезпечення безпеки – це одне з головних завдань керівництва підприємства. Проте просто купити турнікет недостатньо, треба правильно встановити його, настроїти та перевірити роботу. Фахівці «ТОР-Безпека» допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант турнікета – відповідно до кількості співробітників і місця монтажу, встановити програмне забезпечення і підключити до існуючої СКУД.

Безпека – понад усе!

Уверх