>
Якою повинна бути охорона підприємства

Якою повинна бути охорона підприємства

Конфіденційність інформації, цілісність матеріальної бази та недоторканність корпоративної документації – основна мета організації охорони підприємства.

Такі заходи завжди проводяться комплексно: підключаються аналітики, задіюється система технічних засобів, внаслідок чого з’являється цілісна картина загроз та формується стратегія їх усунення.

Що дає комплексний підхід в охороні

Основними завданнями охорони підприємства є:

  • припинення проникнення на територію, що охороняється, осіб, які не мають на це дозволу;
  • ідентифікація та затримання порушників;
  • виявлення загроз крадіжки (матеріалів, продукції, інформаційних даних) як сторонніми, так і всередині трудового та керуючого колективу;
  • підтримка трудового порядку.

Як здійснюється охорона підприємства

В якості охорони об’єктів, залежно від їх штату, площі і напрямку діяльності, вибираються різні варіанти охоронних систем.

Відеоспостереження

Охорона заснована на принципі запису відеоряду з комплексу камер, розташованих на території, що захищається. Основні переваги такої системи – можливість отримати відеодокази порушення, а також надання охорони можливості оцінити ситуацію, перш ніж на неї реагувати.

Сигналізація

Комплексна система, що складається з набору датчиків та сенсорів, конфігурація яких може бути різною для кожного конкретного об’єкта. Такі системи найчастіше включають сенсорні датчики (відстеження переміщень живих об’єктів), акустичні (реагують на звуки), магнітні (контроль зачиненого дверей або вікон) і вібродатчики (відстеження вібраційних впливів).

Інформація з датчиків надходить на пристрій сигналізації. Якщо датчики засікають порушення нормального режиму охороняємої території, відбувається спрацьовування сигналізації.

Пультова охорона

Найпростіший варіант по організації та доступності. Пультову охорону можна розцінювати як сигналізацію, але сигнал приходить адресно на пульт компанії, що захищає об’єкт. Після прийому сигналу на об’єкт виїжджає група оперативного реагування. Сигнал подається як від традиційних систем сигналізації, так і в режимі реального часу працівником підприємства за допомогою кнопки тривоги.

Сучасні технічні системи у поєднанні з роботою охоронців забезпечать нормальну роботу підприємства та безпеку його співробітників!

Уверх