>
Відеоспостереження та фізична охорона – поєднання заради ефективності

Відеоспостереження та фізична охорона – поєднання заради ефективності

Дуже часто складається думка, що система відеонагляду є дуже дорогою системою захисту, яку можуть використовувати лише досить забезпечені організації або власники великих підприємств чи заводів. Проте це не зовсім так, адже виробники охоронних систем розробили різні види як і бюджетних, так і дорогих відеокамер, які можуть собі дозволити підприємства з будь-яким бюджетом.

Система відеоспостереження – це функція, яку в сучасному світі застосовують не лише на складах, виробничих підприємствах чи офісах, а й у житлових будинках, розважальних комплексах і торгових центрах.

Відеоспостереження та фізична охоронаЗастосовують відеокамери для того, щоб фіксувати різні події або ситуації, які можуть бути вирішальними доказами у вирішенні певних ситуацій чи конфліктів. Також вони дозволяють оглядати та контролювати велику територію, забезпечують захист від несанкціонованого доступу, виконують роль сигналізації й дають можливість контролювати віддалені об’єкти.

Та щоб вберегти підприємство, однієї відеокамери іноді може бути замало, адже щоб вона працювала дійсно ефективно, необхідно забезпечити і фізичну охорону, яка буде користуватися усіма перевагами встановленої системи відеоспостереження.

Завдяки відеонагляду охоронці зможуть краще захищати об’єкти від нападу та пограбувань, контролювати внутрішню безпеку на зазначеній території, охороняти цінний вантаж, працювати в межах пропускного пункту, заздалегідь знаючи, хто наближається.

Поєднавши фізичну охорону та відеоспостереження, можна забезпечити ефективний контроль порядку на виробництві, оперативно реагувати на вторгнення на закриту територію чи протидіяти зловмисникам. Такі дії здатні забезпечувати не тільки високий рівень збереження майна, але й зберегти життя працівників підприємства, клієнтів та гостей компанії, адже не завжди одні технічні засоби захисту можуть забезпечити повну безпеку людини чи вберегти її життя, як і самі охоронці – дізнатися, звідки йде небезпека.

Відеокамери здатні виявити небезпеку, а охоронці – оцінити ситуацію, продумувати можливі ризики та обрати найбезпечніший варіант захисту. Камера може лише фіксувати все, що відбувається на території об’єкта, а от реагує на загрозу вже фізична охорона, що веде спостереження на посту.

Використовуйте відеоспостереження та фізичну охорону в комплексі – і тоді ваше підприємство буде в повній безпеці!

Уверх