>
Система безпеки позбавить від проблем

Система безпеки позбавить від проблем

Останніми роками багато компаній стали приділяти підвищену увагу своїй системі безпеки. Подібний попит — у тому числі з боку малого і середнього бізнесу — привів до появи дешевих, але в той же час ефективних рішень.

При великій кількості варіантів обрати один буває не вже й просто, проте проблему надмірного вибору можна розв’язати дуже просто — якщо застосовувати універсальні рішення і в першу чергу розглядати модульні системи з онлайн-функціоналом, тобто видаленим способом взаємодії.

Якщо узагальнювати, то у сучасної системи безпеки є три головні завдання — захист від стороннього проникнення, захист від вандалізму і крадіжок, а також захист від надзвичайних подій та їх наслідків.

Захист від проникнення

Навіть найпростіша система безпеки зможе захистити підприємство від стороннього проникнення або як мінімум попередить про нього, і співробітникам служби безпеки залишиться лише затримати злочинця.

Загальносвітова статистика свідчить, що у міру збільшення числа облаштувань системи безпеки (різні датчики, тривожні кнопки та сигналізації) кількість злочинів неухильно знижується. Навіть сам факт встановленої системи безпеки знижує вірогідність того, що грабіжники виберуть ваше підприємство для проникнення і грабежу.

Захист від вандалізму і крадіжок

На жаль, крадіжки із зломом і вандалізм (псування майна та устаткування) заважає багатьом компаніям — і малому, і середньому, і великому бізнесу. За один тільки минулий рік в Україні співробітниками правопорядку було виявлено більше 25 тисяч актів вандалізму. Причому вважається, що традиційно подібним займаються школярі та підлітки до 18 років, проте це не зовсім так: дорослі були помічені в 83% випадків!

Те ж саме стосовно крадіжок. На сьогодні понад 70% усіх злочинів — це злочини проти власності, і середній збиток від крадіжки із зломом складає десятки мільйонів гривень.

Захист від надзвичайних подій

Сучасні системи безпеки через видалений моніторинг і управління дають можливість в режимі 24/7 стежити за ситуацією на об’єкті — визначати задимлення або витік газу, вихід з ладу устаткування або стежити за технікою безпеки на виробництві. У 72% усіх надзвичайних подій неприємності трапляються під час відсутності контролю, і впровадження системи безпеки вирішить це питання!

Уверх