>
Відеоспостереження в комерційних приміщеннях

Відеоспостереження в комерційних приміщеннях

Відеоспостереження в комерційних приміщенняхСистеми відеоспостереження часто використовуються для охорони приватної власності, офісів, складів і парковок, але особливу популярність вони заслужили в комерційних приміщеннях – магазинах, торгових і розважальних центрах. На таких об’єктах спостерігається постійне скупчення великої кількості людей, а відповідно росте небезпека крадіжок і псування майна. Відстежити можливу небезпеку й розпізнати зловмисників якраз і допомагає відеоспостереження.

Обираючи камери для системи безпеки, варто зупиняти вибір на сучасніших моделях – IP-камерах. Такі пристрої передають зображення з найбільшою роздільною спроможністю. Чіткість картинки потрібна, щоб розглянути дрібні деталі. Наприклад, якщо зловмисник задумав вчинити крадіжку, камера зафіксує факт крадіжки. Окрім цього, можна буде розпізнати його обличчя, що значно прискорить пошуки.

Звичайно ж, IP-камери потребують регулярного обслуговування й використовуються переважно усередині приміщень, але їх ефективність того варта.

Розміщення камер не менш важливе, ныж їх тип і принцип роботи. Головні точки встановлення камер відеоспостереження – це вхід-вихід і каса магазину. Розміщені тут камери зафіксують усіх колетів, що входять, і процеси, що відбуваються на касі, а окрім цього – захистять майно компанії від недобросовісних працівників.

Розподіляти відеокамери в торговому залі треба рівномірно, щоб не було мертвих зон і було видно увесь простір, проте тут важливо пам’ятати, що в деяких місцях відеоспостереження заборонене – наприклад, в примірювальних магазину. Це порушує права покупця.

Найголовніше перевага відеоспостереження – його ефективність. Запис ведеться цілодобово, а при оснащенні камер спеціальними приладами нічного бачення картинка не втрачає чіткості навіть в нічний час. Завдяки цьому у зловмисників немає шансів залишитися непоміченими. Крім того, сучасні моделі максимально компактні й їх можна замаскувати в інтер’єрі: не помітивши камери, грабіжник не зможе її зламати.

Якісна й правильно встановлена система відеоспостереження – це справжній порятунок для бізнесу! Сама наявність камер скорочує протиправні дії, адже нерідко зловмисники просто відмовляються від своїх планів, якщо знають, що можуть потрапити у поле зору камери.

Уверх