>
VIP охорона – ваш професійний захист

VIP охорона – ваш професійний захист

VIP охорона – це компетентна людина чи кілька людей, які мають найвищий рівень кваліфікації й володіють навичками бійця, охоронця та аналітика, здатні забезпечити клієнту найвищий рівень безпеки та захистити від будь-яких можливих загроз.

Такий вид охорони найчастіше використовують публічні люди та «зірки» шоу-бізнесу, проте у сучасному світі нею досить часто користуються і бізнесмени, наймаючи приватного охоронця для власної безпеки та охорони своєї сім’ї.

VIP охорона має декілька завдань: забезпечення недоторканого простору, здійснення супроводу клієнта в дорозі, захист під час ділових зустрічей. Це цілий комплекс різноманітних заходів, направлених на забезпечення безпеки в дорозі, на роботі та вдома.

Як працює VIP-охорона

VIP охранаОхоронна компанія вивчає інформацію про маршрут – вираховуються небезпечні місця, що можуть стати місцем потенційного нападу, заздалегідь оглядаються всі відкриті та закриті ділянки території, вичислюються можливі потенційно небезпечні особи з оточення клієнта. Усе це дозволяє скласти ефективну стратегію захисту.

VIP-охоронець – це не просто спеціаліст, який захищає від нападу зловмисників. Це надійна людина, на яку завжди можна покластися. Наприклад, часто такий охоронець знає про захворювання клієнта, адже при необхідності чи в екстрених ситуаціях він повинен надати першу домедичну допомогу.

VIP-охоронці мають у своєму арсеналі найсучасніше обладнання, яке забезпечить високий рівень безпеки. Кожен працівник, що водить до складу такої охорони, проходить ретельний відбір та перевірку навичок. Він повинен володіти високими професійними навичками, бути відмінно підготовленим фізично та психологічно, вміти швидко оцінити ситуацію, вирахувати ризики та обрати найкраще рішення, яке збереже життя та здоров’я замовнику послуг.

Професійного охоронця винаймають, щоб почуватися безпечно під час зустрічі з діловими партнерами, перебуванні вдома, на відпочинку, щоб вберегти дитину від рук зловмисників, чи щоб не допустити контакту з небажаними людьми. Якщо вам необхідно забезпечити якісний захист для себе, своєї дитини, дружини, сім’ї, під час перебування в офісі чи під час ділової подорожі, віп охорона – це саме те, що вам потрібно! Обираючи досвідчених та дійсно кваліфікованих спеціалістів, ви почуватимете себе комфортно та безпечно!

Уверх