>
Як найняти особистого охоронця

Як найняти особистого охоронця

Охоронці довгий час асоціювалися з елітою: знаменитостями, політиками, банкірами або, як мінімум, представниками влади. Сьогодні потреба в особистій охороні поширилася і на інші сфери, й скористатися послугами охоронця може і звичайна людина, якщо відчуває, що їй загрожує небезпека.

Керівники міжнародних компаній, артисти театру та актори кіно, ключові особи в компаніях, які розпоряджаються грошима чи цінностями, свідки злочинів та публічні люди – всім їм може знадобитися особистий захист.

Як знайти охоронця

Особиста охоронаНаймаючи професіонала для захисту свого життя, слід переконатися, що ви робите найкращий вибір, що він дійсно допоможе у разі небезпеки, а не просто ходитиме слідом.

Для початку необхідно визначити цілі та завдання охоронця та підбирати спеціаліста з їх врахуванням, а не просто заради галочки.

Існує багато різних спеціалізацій охоронців, для різних сценаріїв та небезпек, а тому починайте з оцінки потреб. Вам потрібен охоронець на бізнес-захід чи особиста охорона? Він має бути озброєний чи використовувати лише спецзасоби та бойові прийоми? Він повинен мати права на керування автомобілем? На один раз чи надовго? Тільки вам чи всій родині? Проаналізуйте свій спосіб життя, свій розклад та уподобання. Визначте критичні ситуації, які можуть вимагати підвищеної уваги.

Як оцінювати охоронця

Професійний охоронець повинен мати високу кваліфікацію, навчений діям у критичній ситуації та готовий до них психологічно. Переконайтеся, що охоронна організація, з якою ви плануєте співпрацювати, має всі необхідні ліцензії, а її співробітники пройшли відповідне навчання та сертифіковані.

Попросіть рекомендації від минулих роботодавців, зателефонуйте їм та дізнайтеся про причини припинення роботи. Як і в будь-якій іншій роботі минулий успіх свідчить про якість послуг. Ви довірятимете охоронцям свій добробут і, можливо, життя, а тому цим моментам слід приділити особливу увагу. Переконайтеся, що охоронці мають необхідний досвід, знання та кваліфікацію, щоб упоратися з будь-якою ситуацією. Тільки в цьому випадку ви зможете почуватися впевнено та захищено.

Найняти охоронця для особистого захисту – непросте завдання. Але якщо до його пошуку ви підійшли комплексно і з увагою до всіх дрібниць, обов’язково знайдете професіонала!

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про те, як найняти відповідного особистого охоронця.

Уверх