>
Навіщо потрібен охоронець на підприємстві

Навіщо потрібен охоронець на підприємстві

Для чого потрібен охоронець для підприємства, яка його роль, які функції безпеки він може виконувати

охоронець на підприємствіІснує думка, що безпеки багато не буває – і це справді так. Підприємствам доводиться мати справу з несумлінними покупцями, крадіжками та іншими злочинами, і єдиний спосіб зупинити їх – запровадити сучасну систему безпеки, а сторожів замінити на професійних охоронців.

Часто саме охоронець допомагає підвищити безпеку робочого місця та зберегти майно компанії – це два його найголовніші завдання.

Найчастіше мішенню злочинців стають невеликі приватні підприємства, міні-маркети, офіси сфери послуги та мікрофінансові організації. Через невеликий штат і такий само невеликий обіг, намагаючись заощадити, такі компанії не поспішають користуватися послугами приватних охоронців, а тому сильно ризикують.

Як можна використовувати охоронців

Завдання охоронця – не просто стояти на вході та своїм зовнішнім виглядом відлякувати злодіїв. Функції цього фахівця можуть бути різні.

Запобігання злочинам

Навіть проста присутність охоронця в уніформі вже сама по собі є відмінним стримуючим фактором для злочинців. Вони не ризикуватимуть і волітимуть обрати іншу жертву, де немає охорони. Тобто наявність професійного охоронця – це своєрідне повідомлення потенційним злочинцям, що тут серйозно ставляться до безпеки.

Реагування на злочини

Охоронець, який пройшов відповідну підготовку, може знешкодити злочинця, який становить небезпеку для оточуючих, і передати його поліції. На різних підприємствах з різним ступенем загрози може бути задіяна неозброєна (тільки спецзасоби) або озброєна (бойова та травматична зброя) охорона. Усі можливі дії охоронців та процедури заздалегідь прописуються в договорі послуг.

Найм ліцензованого охоронця гарантує, що реагування на правопорушення буде адекватним ситуації, вмілим та розумним.

Почуття безпеки

Присутність охоронця здатна дати працівникам компанії почуття захищеності. Бачачи професійну охорону, у клієнтів зростатиме довіра до компанії та бажання з нею співпрацювати. Особливо яскраво це відчувається у випадку з компаніями, що працюють у зонах підвищеного ризику – банки, каси, фінансові організації. Співробітники тут починають працювати продуктивніше, якщо розуміють, що їм нема чого турбуватися про особисту безпеку.

Уверх