>
Як поліпшити безпеку на прохідній підприємства

Як поліпшити безпеку на прохідній підприємства

Забезпечення безпеки на прохідній – це основний елемент захисту персоналу та майна компанії. Цей процес потребує певної підготовки, організації та інвестицій, проте в підсумку здатен кардинально вирішити проблеми з безпекою!

безпека на прохіднійНа підприємстві може бути створена окрема служба безпеки, яка стежитиме за дотриманням правил і реагуватиме на загрози – швидко та ефективно.

Розглянемо кілька методів для забезпечення безпеки на прохідній.

Проведення ідентифікації. Необхідно розробити правила доступу на територію. Перш ніж потрапити на об’єкт, співробітник має ідентифікувати себе. Це може бути використання бейджів, електронних перепусток, сканерів відбитків пальців тощо.

Впровадження СКУД. Використання технічних засобів контролю доступу на підприємстві (кодових дверей, шлагбаумів, решіток, металевих детекторів та інших технічних засобів) дає змогу запобігти потраплянню на територію, що охороняється, сторонніх осіб.

Організація системи відеоспостереження. Відеокамери добре допомагають охоронцям, даючи змогу контролювати все, що відбувається на внутрішній території, самій прохідній і території поруч із входом. За допомогою відеокамер можна стежити за транспортними в’їздами на територію компанії, парковкою і виробничими цехами, що дає змогу оперативно реагувати на можливі загрози та захистити працівників.

Встановлення системи екстреного оповіщення. Компанія може використовувати систему оповіщення для раннього попередження можливих загроз. Цю систему можна використовувати для інформування співробітників про небезпеки та для організації евакуації персоналу.

Встановлення автоматичної пожежної сигналізації. Автоматична пожежна сигналізація дає змогу миттєво реагувати на загоряння, не допускаючи жертв і знищення власності компанії.

Також поліпшення безпеки на прохідній нерозривно пов’язане зі зміною і поліпшенням корпоративної культури. Необхідно проводити навчання і тренування для співробітників, щоб вони вміли швидко реагувати на загрози і не провокувати їх. Причому подібна система навчання і тренувань персоналу – це не витрати, а інвестиції в безпеку компанії.

Усі ці заходи допомагають забезпечити безпеку на прохідній. Головне – чітко визначити методи, правила та повідомлення, щоб захистити працівників і бізнес від усіх можливих загроз.

Уверх