>
Як уникнути крадіжок на підприємстві - поради з безпеки

Як уникнути крадіжок на підприємстві – поради з безпеки

У рамках розвитку стратегії безпеки на підприємстві необхідно приділяти увагу не тільки контролю на вході, а й задіяти низку інших заходів: відеоспостереження, системи віддаленого контролю доступу та хороше освітлення.

Щоб не допустити крадіжок, пограбувань, шахрайства й інших злочинів, які можуть вплинути на прибуток та імідж компанії, рекомендуємо використовувати комплексний підхід.

Безпека розпочинається з охорони

Безпека на підприємствіУ повсякденному житті у людей часто може виникати спокуса щось вкрасти. Це відбувається з різних причин, включно з відсутністю охорони та легким доступом до наміченої мети, тобто відсутністю наслідків. А також тому, що дія здається дрібною або незначною.

Подібні випадки крадіжок для бізнесу можуть бути не критичними, проте завжди закінчуються серйозними репутаційними втратами, а це набагато гірше.

Крадіжку на підприємстві не завжди можна зупинити за допомогою охоронців. Та й не завжди подібні дії здійснюють люди ззовні. Співробітники часто самі грішать дрібними крадіжками, адже вони знають усі тонкощі роботи підприємства. Незалежно від причини того, що відбувається, власник бізнесу повинен протистояти подібним спробам, тобто захищати свою компанію і від зовнішніх загроз, і від загроз зсередини.

Як підвищити безпеку на підприємстві

Недопущення злочинів – краща стратегія, аніж боротьба з наслідками. Тут важливо мати якісний план запобігання збиткам. Він може складатися з десятків дій, проте найефективніші з них – це професійна охорона на прохідній, система віддаленого контролю та освітлення.

Фізична безпека. Найміть навчених співробітників служби безпеки замість сторожів. Вони зможуть вирішувати реальні завдання: відстежувати підозрілу активність і запобігати злочинам. Охоронці повинні перебувати у всіх стратегічно важливих точках підприємства: на прохідній, транспортному в’їзді, парковці, переходах між цехами або корпусами.

Камери відеоспостереження. Встановлення камер спостереження дасть змогу тримати ситуацію під контролем у режимі 24/7 і може стати хорошим стримувальним фактором для злочинців. Вони також дають змогу переглядати дані в будь-який момент, коли це потрібно, і аналізувати те, що відбувається.

Освітлення. Фактор, який безпосередньо впливає на безпеку. Встановіть на території хороше освітлення – і злочинці не ризикнуть пробиратися до вас, адже зазвичай вони вважають за краще діяти в темних кутах.

Професійна охорона на підприємстві та правильна стратегія безпеки виключать збитки й позитивно позначаться на іміджі!

Уверх