>
Як забезпечити безпеку в лікарні та медичному центрі

Як забезпечити безпеку в лікарні та медичному центрі

Безпека пацієнтів і персоналу завжди має бути на першому місці. Однак сьогодні це стосується не стільки COVID, скільки фізичних загроз, а тому будь-який медичний заклад повинен мати професійну охорону.

Охорона в лікарніЩо більше трапляється захворювань і чим популярніша лікарня, тим більше людей переступають її поріг. По-друге, великі лікарні часто мають кілька входів, а відділення невідкладної допомоги і зовсім відкриті цілодобово й працюють без вихідних. Усі ці елементи підвищують ризик порушення безпеки й роблять медичний заклад небезпечним і для співробітників, і для пацієнтів.

Існує ще один вид загрози – вразливість конфіденційних даних: імен і діагнозів пацієнтів, а також цілісність медичного обладнання та біологічних зразків.

Як підвищити безпеку в лікарні

Розглянемо 3 головні принципа організації безпеки в лікарнях, яких можуть дотримуватися і невеликі приватні медичні установи, і обласні медичні центри.

1. Контроль на вході та обмеження доступу

Мова, звісно ж, йде про адміністративні, лабораторні та операційні приміщення, куди звичайні пацієнти не повинні заходити. Співробітники служби безпеки можуть запобігти таким порушенням, стежити за пересуванням пацієнтів і вчасно виявляти підозрілу активність.

Охоронці на стійці реєстрації в лікарні можуть звіряти відвідувачів зі списком записів відвідувань лікаря і відмовляти в доступі тим, хто до них не належить.

2. Встановлення відеоспостереження

Це універсальне рішення, яке дає змогу команді безпеки стежити за всіма зонами одночасно. З патрулюванням території та віддаленим моніторингом, що працюють у комплексі один з одним, диспетчер може попередити охоронців про підозрілу активність і спрямувати їх у потрібну зону.

3. Ідентифікація для співробітників

Так само, як і пацієнти, деякі співробітники лікарні також не мають права заходити в певні зони. Для цього можуть бути впроваджені ідентифікаційні бейджи з різним рівнем доступу – неавторизовані співробітники просто не зможуть потрапити в зону, куди їм заборонено вхід. Контроль може здійснюватися як автоматично, за допомогою дверей із цифровим або магнітним замком, так і за допомогою контролю охоронцем.

Захистіть усі точки входу, переконайтеся, що всі двері у важливі зони під контролем, щоб запобігти проникненню сторонніх осіб. Посильте всі можливі заходи безпеки для пацієнтів і персоналу!

Уверх