>
Як знайти хорошу охоронну компанію

Як знайти хорошу охоронну компанію

Охоронців наймають з найрізноманітніших причин. Це може бути забезпечення безпеки житлового об’єкта, послуги швейцара/консьєржа, дотримання правил паркування біля муніципального об’єкта, реагування на надзвичайні ситуації, особиста охорона і супровід цінних вантажів.

охоронна компаніяДля якісного виконання обов’язків співробітник служби безпеки повинен не тільки знати стратегію своїх дій, а й бути підготовленим фізично і психологічно.

Деякі охоронні компанії наймають тільки сертифікованих фахівців, інші – навчають своїх співробітників самі. І в тому, і в іншому випадку замовник отримує фахівця, готового до будь-яких викликів, який знає, як правильно протидіяти загрозам. А тому, підбираючи охоронну компанію, з якою хочете укласти контракт, поцікавтеся, чи є у її співробітників військове минуле або досвід роботи в правоохоронних органах. Переконайтеся, що вони пройшли всі необхідні курси навчання безпеки. Вимагайте показати ліцензію на охоронну діяльність компанії, а також ліцензію кожного охоронця, який працюватиме на вашому об’єкті.

Для чого охоронцю потрібне навчання

Навчання охоронців є необхідністю й має охоплювати не тільки бойові навички та поводження зі зброєю, а й низку інших нюансів. По-перше, це юридичні питання, пов’язані з безпекою: можливість і право застосування сили, зокрема із застосуванням кийка, газового балончика, інших спецзасобів, травматичної та вогнепальної зброї. По-друге, це вміння працювати в команді та зосереджуватися на завданнях своєї групи відповідальності. По-третє, вміння аналізувати ситуацію та обирати найефективнішу та найдоцільнішу стратегію дій під час НП. Крім того, охоронець повинен вміти писати звіти про події, щоб надалі цю інформацію можна було використати для аналізу ситуації та коригування стратегії безпеки на об’єкті.

Коли ви наймаєте охоронну компанію, яка приділяє велику увагу навчанню своїх співробітників, ви отримуєте більше від послуг!

Вибір компанії із забезпечення безпеки має вирішальне значення. Ставлячи запитання, ви можете дізнатися, що доступно, які послуги або пакети послуг, наскільки комплексним може бути захист і скільки це коштуватиме, завдяки чому зможете вибрати найбільш підходящий для себе варіант, а не купити кота в мішку.

Підходьте до пошуку охоронців правильно, і тоді ваш об’єкт буде в цілковитій безпеці!

Уверх