>
Які бувають види фізичної охорони

Які бувають види фізичної охорони

Трапляються випадки, коли фізичну охорону просто неможливо замінити. Хоч би як не популяризували сучасні технології (наприклад, тривожні кнопки, відеокамери, кодові замки, датчики руху та сигналізацію), проте присутність людини завжди дає кращі результати. Це пов’язано з тим, що охоронець може аналізувати, а отже – приймати найкращі рішення в екстрених ситуаціях.

виды физической охраныФізичну охорону прийнято розділяти на кілька видів залежно від того, кого і що доводиться захищати: особиста охорона, охорона об’єктів, території чи цінних вантажів, тобто супровід.

Особиста охорона передбачає, що охоронець перебуватиме поряд увесь необхідний час. Винятком може бути місце або період, заздалегідь обумовлені або зазначені в договорі. Охоронець повинен мати хорошу витривалість, стійкість і швидку реакцію. Крім того, він має вміти вирахувати небезпеку ще до моменту, коли зловмисник вирішить здійснити задумане.

Охорона об’єктів передбачає захист приватних будинків, торговельно-розважальних центрів, банків, ресторанів, прохідних виробничих підприємств, житлових комплексів, навчальних закладів та паркувань. Для кожного випадку підбирається необхідна кількість охоронців – залежно від площі території чи ризиків. У їхнє завдання може входити запобігання актам вандалізму, псування майна, крадіжки чи незаконного проникнення на територію.

Охорона вантажів дозволяє убезпечити цінні ресурси чи документи, які треба доставити до точки призначення. Фахівці складуть оптимальний маршрут, пропрацюють усі ризики та не допустять крадіжки по дорозі. Супровід вантажу може здійснюватися у пішому режимі чи на транспорті. У тому числі на окремому автомобілі супроводу.

Професійний охоронець – це особливий спеціаліст, завдання якого полягає не стільки у прикритті клієнта від куль, скільки у недопущенні або навіть уникненні небезпечної ситуації. Охоронець не лише захищає від можливої ​​небезпеки, а й гарантує інформаційну конфіденційність, адже, перебуваючи весь час поряд, він часто стає свідком особистих розмов.

Встановлення охоронних систем – це чудове рішення. Однак ефективними вони бувають не завжди: акумулятор на відеокамері може сісти, датчик може видати хибне спрацювання, а система керування контролем доступу несподівано не відчинить двері. Присутність на об’єкті охоронця забезпечить додаткову безпеку та з простого підстрахування стане повноцінним інструментом забезпечення безпеки!

Уверх