>
Якими мають бути заходи фізичної безпеки для банків

Якими мають бути заходи фізичної безпеки для банків

Державні та приватні банки і фінансові організації завжди були і завжди будуть головною метою злочинців, а тому тут необхідна максимальна увага до забезпечення безпеки.

Охорона для банкуХоча сьогодні багато фінансових злочинів скоюються у кіберпросторі, відділення банків, як і раніше, є головними цілями для злочинців, які бажають розбагатіти за чужий рахунок. Тому заходи фізичної безпеки для банків і мікрокредитних компаній, як і раніше, необхідні, оскільки саме вони здатні запобігти пограбуванню.

Як же можна підвищити безпеку?

Найм професійної охорони

Перша лінія захисту будь-якого банку – це охоронець на вході, який ретельно контролює кожну людину, що входить і виходить із банку. Цей простий метод спостереження може запобігти скоєнню злочину.

Останнім часом банківські операції переходять в онлайн, і в самі відділення звертається менше клієнтів, через що відбувається скорочення персоналу. Внаслідок цього контроль внутрішньої території слабшає. Саме тому, щоб банк не став привабливою мішенню для злочинців, слід подбати про охорону. Фахівці з безпеки можуть бути розміщені у важливих, найнебезпечніших точках і захистять персонал і клієнтів у разі надзвичайної події.

Встановлення відеоспостереження

Контроль усієї території банку – гарантія безпеки. Камери можна розташувати у вестибюлі, біля каси, поруч із банкоматом і входом у сховище. Завдяки цьому оператор може стежити за всіма зонами одночасно і тримати їх під контролем.

Крім того, всі зняті матеріали можуть завантажуватися в “хмару” для подальшого аналізу – наприклад, якщо неприємний інцидент справді станеться, працівники банку, фахівці служби безпеки та поліції матимуть візуальні докази скоєння злочину.

Контроль доступу та системи біометрії

Найважливішим аспектом безпеки банку є контроль доступу у внутрішні приміщення. Двері зі звичайним замком не настільки ефективні, адже досвідчений злочинець може зламати замок, а тому в банку необхідно впровадити сучасні системи контролю доступу, що працюють за відбитками пальців, методом розпізнавання обличчя або сітківки ока. Такі заходи дадуть змогу убезпечити адміністративні приміщення та сховище і не допустити туди сторонніх.

Займіться безпекою сьогодні, щоб НП можна було запобігти, зафіксувати злочинця, розпізнати його особистість і передати дані правоохоронним органам! Безпека в банку має бути понад усе!

Уверх