>
Якісна безпека - нейтралізація загроз

Якісна безпека – нейтралізація загроз

Персонал служби безпеки є першим ешелоном оборони, якщо виникають проблеми. Коли хтось проникає на заборонену територію, створює неприємності, псує майно компанії чи скоює інший злочин, саме співробітники служби безпеки вирішують цю проблему.

охранникЗавдяки присутності охоронців співробітники та клієнти компанії почуваються безпечніше, знаючи, що охоронці стримують злочинність та захищать їх від будь-яких проблем.
Ніхто не захоче ставати клієнтом компанії, якщо йому постійно доведеться перевіряти стоянку, щоб переконатися, що автомобіль у безпеці. Чи, наприклад, нервувати через залишені в шафі роздягальні тренажерного залу речі. Охоронці забезпечують безпечне та вільне від ризиків середовище, щоб люди могли розважатися без страху та зайвих нервувань. Присутність співробітників служби безпеки на заході дарує гостям спокій й гарантує, що з ними нічого не трапиться.

Професійна охорона – це імідж компанії

Присутність співробітників безпеки покращує образ компанії. Демонстрування заходів безпеки дозволяє передати повідомлення, що тут усе під контролем. Що безпеці клієнтів та гостей приділяють належну увагу. Співпрацювати з такою компанією будуть більш охоче – це працює на підсвідомому рівні.

Тобто професійна охорона – це більше, ніж просто заходи безпеки. Вона дає можливість справити перше позитивне враження та налаштувати на співпрацю, показує, що ви дійсно дбаєте про своїх гостей. Такі співробітники стають першими, з ким можна зіткнутися на заході. Агенти безпеки, які стоять біля вхідних дверей, створюють хороше перше враження, оскільки змушують гостей відчувати себе цінованими.

Також це повідомлення направлене і на потенційних злодіїв чи інших порушників порядку. Розуміючи, що замість байдужого сторожа-пенсіонера на території знаходяться професійні охоронці в сучасному екіпіруванні, ніхто не зважиться скоювати злочин. Це буде занадто ризиковано.

На відміну від сторожів співробітники служби безпеки систематично проходять підготовку з реагування на надзвичайні ситуації, а тому здатні впоратися з будь-якою загрозою. Наприклад, під час пожежі штатний персонал може запанікувати та не знати, що робити, і саме охоронці налагодять евакуацію та не допустять паніки, нададуть першу домедичну допомогу та мінімізують збитки компанії, діючи згідно заздалегідь розробленої стратегії безпеки.

Уверх