>
Охорона складу не дасть злодіям жодного шансу!

Охорона складу не дасть злодіям жодного шансу!

Склад – це місце зберігання вантажів, готової продукції й інших ресурсів, що є певною цінністю. Саме тому складські приміщення часто знаходяться в полі зору зловмисників і потребують відповідної охорони.

Часто склади знаходяться на околиці міста, а тому встановлення пультової охорони може бути малоефективним: співробітники служб швидкого реагування можуть просто не встигнути приїхати на сигнал, адже дорога займе багато часу. Більш ефективною тут виявиться організація охорони периметра – так у співробітників буде час, щоб зреагувати на дії зловмисників.

Охрана складаЗапобігти пограбуванню складу досить легко – для цього треба створити контрольно-перепускний пункт, систему відеоспостереження і здійснювати систематичний обхід периметра. Проте оскільки складське приміщення значно відрізняється від інших об’єктів, підходити до забезпечення його охорони треба з їх врахуванням.

Складські приміщення бувають великими і маленькими й можуть розташовуватися як у межах одного приміщення, так і займати велику територію з декількома будовами, а тому при організації охорони треба правильно розрахувати кількість охоронців й їх обов’язки.

Основні завдання охорони – збереження матеріальних цінностей, попередження небезпечних ситуацій і швидке реагування у разі спроби злому або крадіжки. З метою виконання данних задач охоронці патрулюють територію, ведуть звіт відвідуваності об’єкту, стежать за виконанням посадових обов’язків працівників складу й навіть можуть контролювати дотримання робочого графіку. У разі непередбаченої ситуації охорона має право зупинити та затримати злочинця, а також викликати поліцію для подальшого розбору ситуації.

Додатково охорона складу може доповнюватися технічними засобами – наприклад, системою контролю та управління доступу, датчиками руху, відкриття дверей, системою відеоспостереження – вона може встановлюватися не лише всередині, але й по периметру території, щоб вчасно помітити підозрілу активність. При цьому СКУД підходить не лише для обмеження доступу на територію, що охороняється, але й для обліку візитів і ведення статистики.

Склад – це один з найскладніших для охорони об’єктів, і забезпечити ефективний захист тут може тільки комплексна система охорони, що включає і технічні, і фізичні компоненти.

Уверх