>
Запитання, які потрібно ставити охоронній компанії

Запитання, які потрібно ставити охоронній компанії

Підписуючи контракт з охоронною компанією, необхідно цікавитися не тільки вартістю послуг, а й низкою інших моментів – це гарантує, що охоронці робитимуть саме те, що потрібно.

охоронна компаніяНе всі охоронні компанії однакові, а тому, підбираючи, з ким співпрацювати, краще з’ясувати всі подробиці і тільки після цього приймати рішення. Отже, що ж запитувати?

Досвід і репутація

Найкраще вибирати охоронну компанію з багаторічним досвідом роботи у сфері безпеки, навіть якщо її послуги обійдуться дорожче. Досвідчений охоронець набагато ефективніший у критичній ситуації, він краще розбирається в усьому і психологічно більш підготовлений.

Також хвилювати має не тільки досвід компанії, а й її репутація. Те, як компанія працює, і наскільки задоволені клієнти співпрацею з нею. Попросіть контакти клієнтів, які користуються її послугами. Зв’язавшись із ними, можна дізнатися більше про те, що пропонується, і чого очікувати від послуги.

Спектр послуг

Зазвичай охоронець – це співробітник, який стоїть на вході, стежить за порядком і не пропускає на об’єкт сторонніх. Однак це лише мала частина того, що він може робити. Крім того, спектр завдань різниться залежно від типу самого об’єкта – житловий комплекс, приватний будинок, склад продукції, виробництво, торгово-розважальний центр, масовий захід тощо.
Залежно від площі об’єкта, особливостей території та складності патрулювання послуги охорони можуть здійснюватися методом пішого патрулювання, на спецтранспорті чи за допомогою відеоспостереження.

Зі зброєю чи без

Вважається, що озброєний охоронець ефективніший, оскільки забезпечує вищий рівень захисту. Це не завжди так. Та й застосування зброї – це завжди ризик і неприємності під час подальшого розслідування доцільності її використання.

Охоронець у формі сам по собі вже слугує хорошим стримувальним фактором.

Які дії вживаються в екстреній ситуації

Охорона об’єкта завжди має здійснюватися згідно з якимось планом, а реагування на подію – згідно з підготовленою заздалегідь стратегією протидії. Якщо станеться спроба пограбування або трапиться пожежа і паніка серед відвідувачів магазину, як реагуватимуть охоронці? Чи будуть вони займатися евакуацією? Зателефонують у поліцію чи спробують знешкодити злочинця самостійно? Чи намагатимуться рятувати нерухомість?

Усе це має бути заздалегідь визначено, і кожен крок охоронців повинен підкорятися розробленій стратегії безпеки.

Уверх