>
Безпека корпоративних заходів має бути максимальною!

Безпека корпоративних заходів має бути максимальною!

Яким би не був корпоративний захід – великим або маленьким, і де б він не відбувався – не території компанії чи за її межами, питанню безпеки слід приділити максимальну увагу!

Охоронець на корпоративі – це не просто перевірка запрошувальних на вході. Та й сам корпоративний захід не завжди припускає якийсь контроль запрошених. Наприклад, якщо це виставка або конференція з вільним входом. Більш того, велика частина корпоративних заходів якраз і розрахована на те, щоб їх відвідало якомога більше людей – це прекрасна можливість заявити про себе й донести інформацію до потенційних клієнтів, зацікавити партнерів по бізнесу.

охрана корпоративаІ чоча корпоративні заходи бувають найрізноманітнішими (виставка, наукова конференція, з’їзд директорів філій або регіональних представників, збори для благодійного збору коштів, щорічні збори акціонерів, святкування Нового року, проведення курсів і тренінгів для персоналу, день відкритих дверей для претендентів, екскурсія по підприємству й багато що іншого), усі вони переслідують одну і ту ж мету – трансляцію корпоративних цінностей, а тому повинні проходити без щонайменших ексцесів, вимагають опрацювання усіх ризиків й складання ефективної стратегії безпеки.

Необхідно показати бізнес добре організованим, а захід – безпечним. Це один з тих нюансів, який відіграє важливу роль в побудові бізнес-стосунків.

Співробітники служби безпеки забезпечать миттєве реагування на небезпечну ситуацію й не допустять її поширення! Присутність охоронців дає гостям упевненість в тому, що безпека тут головний пріоритет і співпрацювати з компанією буде дійсно зручно. Співробітники служби безпеки потурбуються про те, щоб непрохані гості не завадили корпоративному заходу, який ви так старанно готували. Це і контроль на вході, і обхід периметру, і внутрішня безпека гостей, і стеження за цілісністю майна компанії (наприклад, якщо це виставка, в завдання охоронців може входити контроль за виставковими експонатами).

Найняти охоронців на корпоратив буде дійсно правильним рішенням. Професійні охоронці навчені наданню першої допомоги, знають, як діяти в надзвичайних ситуаціях, допоможуть провести евакуацію при надзвичайній ситуації й не допустять паніки.

У вибраному вами місці буде проведена повна оцінка ризиків для створення ефективного рішення корпоративної безпеки, опрацьовані усі нюанси, щоб запланований захід пройшов саме так, як задумано!

Уверх