Чи потрібна охорона для офісу

Чи потрібна охорона для офісу

Безпека співробітників в робочий час – першочерговий обов’язок керівника. Умови праці, матеріальні бонуси та висока заробітна платня теж важливі, але кожен працівник повинен концентруватися на виконанні службових завдань, а не відволікатися на можливі неприємності, пов’язані з попаданням на територію офісу сторонніх осіб чи інші позаштатні ситуації.

Охорону офісів – як окремих кабінетів і поверхів, так і будівель в цілому – повинні забезпечувати професіонали. Сенсу від простого вахтера на вході практично немає: навряд чи він зможе зупинити буйного клієнта чи незаконний візит контролюючих органів, не кажучи вже про раптову спробу рейдерського захоплення. Потрібна налагоджена система охорони, яка у разі неприємностей працюватиме швидко та впевнено!

Особливості роботи охорони

охрана для офисаМетраж офісу або будівлі в цілому, кількість поверхів, архітектура та кількість співробітників – основні чинники, що впливають на планування і реалізацію охоронних заходів. Наприклад, для охорони невеликого офісного простору досить лише одного охоронця, а ось для безпеки багатоповерхового офісного центру знадобиться не менше 7-10 фахівців, пульт охорони, встановлення тривожної кнопки і повноцінна система відеоспостереження.

Робота охорони може доповнюватися системою контролю управління доступом, сигналізацією та відеодомофоном, а в особливо небезпечних ситуаціях – підключенням пультової охорони для оперативного виклику групи швидкого реагування

Спорядження охоронців також може розрізнятися залежно від об’єкту. Іноді досить просто співробітника у формі, а іноді – знадобиться додатковий арсенал: палиця, шокер й інші спецзасоби. Форма одягу також варіативна: це може бути суворий діловий костюм, сорочка-брюки або стандартна уніформа.

До обов’язків охоронця може входити реєстрація відвідувачів, перевірка пропусків, супровід гостей по території, управління автомобільним рухом на парковці компанії, закриття і відкриття офісу, постановка його на сигналізацію, виявлення різного роду підслуховуючих пристроїв, допомога співробітникам у разі надзвичайних подій (пожежа, витік газу), а самі послуги фізичної охорони можуть надаватися як в денний час, так і цілодобово – все залежить від поставлений завдання. Наприклад, вночі високий ризик проникнення злодіїв: їх цікавить офісна техніка, документація, а іноді й інтелектуальна власність компанії. Вдень може знадобитися захист від рейдерського захоплення або неадекватних клієнтів.

Професійна охорона офісу – це гарантія безпечної роботи будь-якого бізнесу!

Уверх