>
Чим допоможе інтеграція відеокамер в систему безпеки

Чим допоможе інтеграція відеокамер в систему безпеки

Об’єднуючи усі системи безпеки, включаючи відеоспостереження, контроль доступу і датчики проникнення, ви можете значно підвищити ефективність своєї системи безпеки!

Підключення різних систем (шлагбауми, турнікети, система контролю і управління доступом, датчики контролю, пожежна сигналізація, сповіщувачі) значно покращує реакцію бізнесу на ситуацію. З компаніями, де питанням безпеки приділяється багато уваги, співпрацюють більш охоче.

Передові системи безпеки використовують аналітику та штучний інтелект для управління великим об’ємом доступних даних і оперативного реагування на них. Ці системи можуть окупатися за рахунок поліпшення бізнес-операцій, моніторингу критичних станів і безпеки життя. Говорячи простіше, вкладення у безпеку помітні клієнтам і партнерам, викликають позитивний імідж компанії, що призводить до бажання співпрацювати. Це своєрідна реклама!

Чем поможет интеграция видеокамер в систему безопасностиУ століття цифрової трансформації галузь відеоспостереження отримує власну еволюцію – обробляються великі масиви даних, використовуються нові можливості, задіюються сценарії обробки й аналізу даних. Такі системи здатні працювати цілодобово, без перерв і вихідних – у тому числі з хмарними даними, що дозволяє мати надзвичайно великі об’єми інформації й звертатися до неї в міру необхідності.

Мережа відеореєстраторів, підключена до датчиків виявлення (руху, розбиття, відкриття), стає не просто ефективнішою, але й набагато вигіднішою: камери не працюють, поки не з’явиться порушник, і датчики його не зафіксують. Енергія не витрачається даремно!

Штучний інтелект забезпечує розпізнавання автомобільних номерів і обличь, системи відеоспостереження можуть пропонувати глибшу інформацію, яка безпосередньо впливає на операції й можливості безпеки організацій. Наприклад, фіксує час або починає у буквальному розумінні стежити за об’єктом, в яке б приміщення він не пішов.

З появою цих нових можливостей виникає необхідність в розвитку технологій. І хоча мережеві відеореєстратори вимагають набагато більшої місткості сховища, так і складнішої обробки, щоб виконувати розширену аналітику, таку як визначення місця розташування окремого зображення особи з тижнів або місяців збереженого відео, або створення теплових карт трафіку на основі годинника відеоспостереження за роздрібною торгівлею, щоб отримати уявлення про прогнозування поведінки – це надзвичайно зручно і дає багато перевага власник.

Можливість навчання штучного інтелекту вимагає сотень і навіть тисяч годин аналізу реальних відеоматеріалів, а також великого сховища, але в результаті система безпеки стає по-справжньому досконалою, оперативно й правильно реагуючи на надзвичайні ситуації – небезпека, проникнення на об’єкт сторонніх й інші події.

Уверх