>
Навіщо потрібні охоронці на будмайданчику?

Навіщо потрібні охоронці на будмайданчику?

Для більшості українських підприємств безпека завжди була проблемою. Нерідко через вандалізм та крадіжки компанії втрачають до 7% свого доходу. Це величезна сума! Не виняток і будівельні майданчики.

Вандалізм, крадіжка ресурсів, інструментів та дорогого обладнання викликає серйозні наслідки (наприклад, зриваються терміни будівництва), проте цього можна уникнути, і залишені без нагляду речі нікуди не зникнуть. Достатньо лише найняти професійну охорону.

охоронці на будмайданчикуОхоронці на будмайданчику – це не просто контроль ситуації, а й захист інвестицій. Навіть неозброєні співробітники служби безпеки забезпечують збереження активів, запобігаючи можливим крадіжкам однією лише своєю присутністю. Через те, що тут знаходиться багато цінних речей, а контроль периметра при цьому мінімальний, будівельні майданчики відносяться до найбільш вразливих об’єктів комерційної нерухомості, схильних до крадіжок і вандалізму. Особливо сумна ситуація з об’єктами без огорожі, коли будматеріали знаходяться прямо на вулиці. У завдання самих будівельників контроль над ними не входить, а тому до кінця робочого дня можна недорахуватися не лише кількох мішків із цементом, а й більш дорогих ресурсів.

Захист будівельного майданчика та договір з фірмою, що спеціалізується на забезпеченні безпеки об’єктів, що будуються, яка надає висококваліфікованих співробітників служби безпеки, дозволить усунути ризик подібних втрат.

Існує думка, що можна знайти охоронну фірму, яка працюватиме у межах низького бюджету, співробітниками якої є пенсіонери. Але тут необхідно враховувати, що можна втратити, намагаючись так заощадити. Менш досвідчений і підготовлений охоронець може обійтися дорожче, ніж ви заощадили. Згодом. Вирішальне значення тут мають досвід та вміння охоронців. Це має бути не просто сторож, який іноді обходить будмайданчик або сидить на прохідній. Професійні охоронці мають усю необхідну підготовку, можуть протистояти навіть озброєним злодіям та знають, як діяти у надзвичайній ситуації, а головне – готові це робити.

Коли доходить до матеріальних цінностей, необхідно обирати найбільш професійний варіант. Охоронці, які пройшли підготовку, з досвідом роботи в правоохоронних органах або в армії забезпечать на будівельному майданчику необхідний безпековий рівень і збережуть активи компанії!

Уверх