>
Охорона житлового комплексу – реальний захист від небезпеки!

Охорона житлового комплексу – реальний захист від небезпеки!

Навіть найнадійніші двері на вході до квартири не зможуть уберегти від злому й крадіжки – вони лише збільшать злочинцеві час роботи. А якщо під’їзд відкритий для будь-якого перехожого – ця вірогідність збільшується у декілька разів! В результаті безпека проживання в такому жилкомплексі падає.

Виправити ситуацію зможе лише охорона на вході. Присутність співробітника охоронної компанії позбавляє зловмисника можливості проникнути всередину. Вандалізм, розбій і крадіжки зникнуть!

Що таке фізична охорона ЖК

Фізична охорона має на увазі не просто створення пропускного режиму й постійну присутність когось в під’їзді. Це встановлення камер відеоспостереження і монтаж огорожі, турнікетів і домофонів. Системи контролю і управління доступом стають одним з головних інструментів підвищення безпеки проживання в ЖК, створюючи повний захист для кожного мешканця!

Передусім на об’єкті створюється система пропусків – причому роботу таких пристроїв завжди контролює охоронець. Для більшої ефективності використовуються різноманітні електронні засоби, які перегороджують доступ до будинку: кодові й електронні замки. Якщо мешканців дуже багато, рекомендується встановити систему контролю доступу (СКУД) і підключити відеоспостереження. У заздалегідь обумовлених місцях встановлюються тривожні кнопки або внутрішній зв’язок, що дозволяє швидко повідомити співробітників охоронної компанії про надзвичайну подію й запросити допомогу. Сучасне устаткування дозволяє підвищити безпеку у будинку будь-якої поверховості та у будь-яких умовах – вдень і вночі.

Чому саме фізична охорона

Хоча сучасне устаткування максимально ефективне (наприклад, існують камери нічного бачення, пристрої з поворотними механізмами й додатковим функціоналом, можна вести спостереження в режимі реального часу і переглядати архівні записи), проте одні лише відеокамери не здатні замінити людину й позбавити територію від небезпеки. Вони лише фіксують ситуацію!

Охоронці контролюють кожного, хто входить до під’їзду. Вільний доступ отримують лише мешканці й гості, яким було дозволено піднятися до квартири. Крім того, фізична охорона – це не лише встановлення поста. Співробітники охоронної компанії влаштовують обходи, стежать за порядком на прибудинковій території, реагують на займання або витік газу, не піддаючись загальній паніці. У разі потреби вони зуміють надати першу медичну допомогу або викликати відповідні служби.

Наскільки б ви не були упевнені в надійності встановленого устаткування, без наявності фізичної охорони добитися реального підвищення рівня безпеки неможливо! Підготовлена людина швидше й правильніше зреагує на небезпеку, не просто зафіксує правопорушення, але й прийде на допомогу!

Уверх