>
Біометричні системи | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Біометричні системи

Сучасні біометричні системи!
29 об'єктів вже обслуговується
Біометричні системи піднімають систему безпеки підприємства на новий рівень! Програми зчитують відбитки пальців, зображення обличчя або сітківку ока, що не дозволяє проникати в приміщення стороннім. Пластикову картку можна втратити, а пароль забути – біометричні ж дані доступні завжди.
Розрахувати вартість СКУД
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Біометрична система автоматично розпізнає фізіологічні особливості людини, що дозволяє посилити безпеку на підприємстві. Система здатна ідентифікувати співробітників за різними параметрами – залежно від необхідної міри контролю ситуації.

Сучасні біометричні технології швидше встановлюють особу порівняно зі стандартними технологіями, а найголовніше – вони набагато різноманітніші, що дозволяє підібрати найбільш зручне рішення для кожного випадку.

Біометрична система ґрунтується на принципі «трьох великих біометрик» – відбитки пальця, цифрове 3d зображення обличчя та радужної сітківки ока. Більш поширена технологія зчитування відбитків пальців. Спеціальні датчики сканують шкіру й формують якісне зображення відбитку. Датчик спрацьовує навіть якщо палець пошкоджений або мокрий. Отриманий відбиток порівнюється з шаблоном, який знаходиться у базі даних, і в разі збігу надається доступ.  Пристрій відрізняє палець живої людини від штучної підробки, що дозволяє уникнути шахрайства. Управляти роботою біометричної системи можна видалено, що особливо важливо при необхідності впровадження багаторівневого контролю.

Переваги встановлення біометричної системи

Біометрична система покращує сферу безпеки порівняно з картковими й іншими традиційними системами контролю доступу. Впровадивши програму контролю доступу на основі ідентифікації біометричних даних, підприємство отримує безліч переваг:

  • високий рівень захищеності та неможливість шахрайства;
  • неможливість витоку даних (паролі або посвідчення співробітників);
  • співробітникам не треба запам’ятовувати складні паролі.

Передати біометричні дані іншій людині неможливо, чого не можна сказати про пластикові картки та Пін-коди – тобто жодні махінації неможливі. Крім того, картку можна легко втратити, біометричні ж дані доступні завжди.

І хоча впровадження біометричних систем дорожче, ніж програм, в яких використовуються картки та паролі, вигода від їх встановлення значно перевищує дешевизну від традиційних карткових систем. Біометрія дозволяє захистити підприємство від витоку корпоративних даних, ввести різнорівневі рівні доступу – і завжди з надійним захистом!

Сучасні біометричні системи створюють зручний контроль доступу на об’єкт, виключають будь-які способи шахрайства і проникнення сторонніх.

«ТОР-Безпека» встановить систему біометричного контролю доступу на підприємство будь-якого роду діяльності – від офісу до дослідницької лабораторії з секретним режимом роботи. Професійні системи контролю набагато ефективніші й зручніші. А найголовніше – з ними дійсно безпечно!

Уверх