>
Карткові системи | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Карткові системи

Ефективний контроль доступу на територію
129 об'єктів вже обслуговується
Карткові системи – ідеальне рішення для контролю доступу! Вони не лише обмежують потрапляння на територію сторонніх, але й дозволяють регулювати дисципліну праці, фіксувати запізнення таперерви під час робочого дня. Це ефективний спосіб контролю ситуації!
Розрахувати вартість СКУД
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Доступ на територію підприємства за картками – це класика систем контролю доступу! За допомогою таких карток не просто надається прохід – система фіксує все: хто прийшов, куди, в скільки, коли вийшов. З їх допомогою можна організувати різні рівні доступу й виключити витік корпоративних даних.

Для різних відділів підприємства можна створити окрему карткову систему зі своїми ідентифікаторами. Це зручний і швидкий спосіб доступу співробітників без використання звичайних ключів. Встановлення такої системи дозволить контролювати входи й виходи підприємства, знати хто куди заходив і скільки пробув там.

Що таке карткова система

Ключові елементи карткової системи – пластикові картки доступу і зчитувач. Прилад встановлюється на вході й підключається до загальної системи доступу. Картка – це ключ доступу співробітника, по якій він зможе заходити в приміщення, а дані відображатимуться у базі. Зчитувач сканує інформацію з картки і спрацьовує при активації.

Така система використовується на промислових підприємствах, в готелях, тренажерних залах і складах – для обмеження доступу сторонніх. Картки прискорюють робочий процес, ефективно розподіляють потік працівників. З ними більше немає необхідності організовувати контрольно-перепускний пункт.

Додавання нових карток займає лише декілька хвилин, а максимальна кількість користувачів, яку може зберігати контролер, практично не обмежена.

Вигоди від впровадження карткової системи

Карткова система створює безліч переваг для підприємства:

  • контроль дисципліни праці – фіксація запізнень або передчасного залишання робочого місця;
  • ведення обліку роботи співробітників – фіксація перерв на перекур під час робочого дня;
  • контроль відвідувань підприємства сторонніми особами;
  • імпорт і експорт даних й інтеграція з програмами автоматизації бухгалтерського і управлінського обліку;
  • автоматичне створення звітів для керівництва підприємства.

Карткова система проста в установці й може поєднуватися з будь-якою системою контролю доступу (СКУД) і системою відеоспостереження. Завдяки тому, що інформація про прихід і вихід співробітника зафіксована у базі даних, керівництво зможе регулювати робочий час працівників і швидко вирішувати спори.

Карткові системи покращують систему безпеки, дозволяють контролювати трудову дисципліну та обмежувати доступ на підприємство сторонніх.

«ТОР-Безпека» встановить і настроїть карткову систему на підприємстві будь-якого масштабу. Система підключається індивідуально, виходячи з чисельності персоналу, площі й кількості входів на об’єкт. В результаті ви отримаєте ефективну систему контролю доступу, яка інтегрується з іншими програмами безпеки!

Уверх