Встановлення шлагбаумів в Києві | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Встановлення шлагбаумів в Києві

Фото встановлення шлагбаумів в Киеві

Шлагбаум є одним з найбільш поширених пристроїв, які обмежують проїзд. Він складається з 2 ключових компонентів: тумби (в ній є редуктор і блок управління) і стріли.

Види шлагбаумів

Шлагбауми класифікуються за типом використовуваного редуктора:

  • електромеханічні – це найбільш поширена різновид, такі шлагбауми є надійними, їх легко обслуговувати, вартість є порівняно невисокою;
  • гідравлічні є менш поширеними, їх використовують на об’єктах з дуже інтенсивним рухом, їм необхідно постійне обслуговування. Вартість моделей з гідравлічним приводом зазвичай вище.

Крім того, шлагбауми мають різну довжину стріли, найбільшою популярністю користуються чотириметрові модифікації, стріла може бути вкорочена, якщо потрібно. Якщо ж проїзд у вас досить широкий, то використовуються моделі довжиною 6-12 метрів. Також шлагбауми бувають для стандартних умов використання і для функціонування при дуже інтенсивному русі (промислові шлагбауми).

фото монтаж шлагбаумів в Киеві

Управління шлагбаумом

Як можна керувати шлагбаумом:

  1. Управління за допомогою кнопок на панелі, в даному випадку від шлагбаума до посту охорони протягнуть керуючий кабель, який підключений до кнопкової панелі.
  2. Радіоуправління – це один з найбільш популярних способів управління пристроєм. При цьому блок керування пристрою оснащений радіоприймачем, в пам’яті якого записано необхідне число пультів. Для відкриття шлагбаума необхідно натиснути на кнопку пульта-брелока.
  3. Управління з контролера системи контролю доступу. В цьому випадку шлагбаум – це частина загальної системи доступу. Людина підносить карту до зчитувача, якщо для цієї карти доступ дозволений, то від контролера направляється сигнал до блоку управління і шлагбаум відкривається.

Підключення шлагбаума

Підключити електроживлення можна різними способами:

  • Прокладка кабелю живлення відкритим способом, по стіні будівлі або по повітрю;
  • Закритим способом, кабель укладається в поліетиленовій трубі низького тиску, яка прокладається під землею.

Крім того, шлагбаум може бути оснащений резервним живленням, яке використовується тільки для відкриття шлагбаума, коли джерело живлення.

Де можна купити шлагбаум в Києві

Ви можете придбати шлагбаум в нашій компанії за найвигіднішими цінами. Ми готові надавати спеціальні умови постійним клієнтам. Також ви можете замовити автоматичний шлагбаум з установкою в Києві, вартість уточнюйте у наших фахівців.

Наша організація є офіційним дилером відмінно зарекомендували себе виробників шлагбаумів.

Скільки часу треба для установки шлагбаума

Установка шлагбаума є вельми кропіткою роботою, яка вимагає певного професіоналізму, тому її краще доручити фахівцям. Працівники нашої компанії мають величезний досвід установки шлагбаумів.

Установка шлагбаума здійснюється в 2 стадії:

  1. Перша стадія – це підготовка фундаменту, на цій стадії виймається грунт до потрібної глибини, робиться опалубка, монтується каркас підстави шлагбаума з металу і заливається розчином цементу. Потім фундамент, який вийшов, витримують певний час.
  2. Друга стадія – встановлення тумби шлагбаума на готовий фундамент, установка стріли і настройка шлагбаума, тобто його вірного функціонування.

Роботи з прокладання кабелів можуть бути зроблені на обох стадіях.

Не забувайте, що установка шлагбаума недосвідченими фахівцями може привести до того, що шлагбаум вийде з ладу.

Неграмотне використання шлагбаума може стати причиною його виходу з ладу. Найчастіше ламається стріла або редуктор шлагбаума, в якому найчастіше виникають проблеми з передавальної шестернею. Завдяки шестірні приводиться в рух шків, на якому і закріплена стріла. Для ремонту шлагбаума в даній ситуації необхідно замінити шестерню на нову. При більш істотною поломки редуктор слід замінити повністю.

Звичайно, всіх клієнтів цікавить ціна шлагбаума. Ми може запропонувати варіанти замовникам з різних бюджетом.

Уверх