>
Встановлення СКУД в ліфт – Тор-Безпека

Контроль доступу в ліфт

17 об'єктів вже обслуговується
Система контролю доступу для управління ліфтами забезпечує можливість допуску на контрольовані поверхи тільки авторизованх персон. Це ще один рубіж безпеки, обійти який практично неможливо! Щоб викликати ліфт і доїхати до потрібного поверху, користувач повинен пройти перевірку – використати безконтактну картку, ввести код або надати біометричні дані.
Розрахувати вартість СКУД
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

 

Система контролю доступу для ліфтів має безліч переваг: вона практично не зачіпає ліфтового устаткування й логіку його роботи, не робить його складнішим і не погіршує його надійність. Вона універсальна й сумісна з будь-якими виробниками ліфтів.

Як і будь-яка інша система безпеки, доступ в ліфт – це розширювана система. Її можна інтегрувати з загальною системою контролю доступу або з охоронно-пожежною сигналізацією, розширюючи її можливості й роблячи об’єкт безпечнішим для використання.

Трохи відео

Більшість сучасних компаній розташовуються у багатоповерхових будівлях: декілька перших поверхів відводяться для обслуговування клієнтів, а інші доступні тільки для співробітників організації. Система контролю доступу для ліфта дозволяє розмежувати доступ до поверхів!

Крім того, встановлення СКУД для ліфта дозволяє регулювати навантаження в пікові інтервали: викликати ліфт зможе тільки власник ключ-картки або співробітник з певними обов’язками.

Система контролю доступу в ліфт виявилася настільки успішною, що сотні різних варіантів такої СКУД вже були встановлені в ліфти різних компаній. Простота монтажу й налаштування устаткування дозволяє впровадити таку систему безпеки максимально швидко, не примушуючи устаткування простоювати, а користувачів – терпіти незручності.

Встановлення СКУД в ліфт — це зручно!

Встановити СКУД в ліфт можна з гнучким налаштуванням прав доступу. Користувач може мати доступ на один, декілька або усі поверхи. Проте одним лише цим переваги системи контролю доступу в ліфт не обмежуються:

  • подання ліфта тільки після використання ключ-картки або іншої авторизації;
  • можливість автономної роботи системи;
  • підтримка безконтактних і біометричних зчитувачів;
  • аварійне розблокування: в екстреній ситуації або при виході системи з ладу блокування доступу знімається;
  • індивідуальний доступ для VIP персон і прискорене подання ліфта.

Підвищення безпеки проживання, персональної конфіденційності, а також захищеності корпоративної інформації з кожним роком стає усе більш затребуваним. Монтаж СКУД в ліфт ефективно вирішує ці завдання!

Залежно від прав доступу по безконтактній карті, відбитку пальця або коду доступу користувач дає можливість піднятися тільки на певний поверх. Таким чином здійснюється другий рубіж системи безпеки усієї будівлі.

До складу устаткування входить контролер управління ліфтом, модуль зчитування та розпізнавання картки-ключа. Завантаження прав доступу здійснюється в реальному часі: відразу ж після занесення у базу й визначення рівня доступу інформація буде передана до контролеру.

Системи контролю доступу для ліфтів – це сучасне рішення, яке дозволить захистити комерційну інформацію компанії й уникнути небажаної появи неавторизованих користувачів на підконтрольних поверхах!

Уверх