>
ᐉ Встановлення відеоспостереження на дачі | Відеонагляд на дачу

Відеоспостереження на дачі

215 об'єктів вже обслуговується
Встановлення камер відеоспостереження в заміських котеджах, дачних будиночках для наглядом у період відсутності
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Установка відеоспостереження на дачі вкрай потрібна!

Щоб відпочити, відволіктися від міської метушні, багато хто купує дачі й заміські будинки, куди можна приїхати усією сім’єю, влаштувати пікнік, порибалити або просто повалятися в гамаку, слухаючи шелест листя й спів птахів. Але рано чи пізно справи звуть назад, в місто, і дачна ділянка знову пустіє.

фото набор видеонаблюдения для дачиІ хоча безпека і збереження майна під час відсутності ніколи не буває ідеальною, встановлення відеоспостереження на дачі здатне виключити втрату майна, а у разі стороннього проникнення – швидко знайти злочинця, адже його обличчя було зафіксоване на камеру.

Для чого потрібна установка відеоспостереження на дачу

Монтаж відеокамер вирішує відразу декілька важливих завдань і актуальний в 99 випадках із ста. Один відсоток, що залишився – це якщо ви постійно живете на дачі, і вона завжди під наглядом. Але навіть в цьому випадку варто узабезпечити себе і встановити відеоспостереження на дачу, адже грабіжники можуть проникнути вночі, коли ви спатимете, й винесете цінні речі. Багато пограбувань закінчуються травмами й навіть смертю хазяїв будинку, якщо вони вирішать завадити злодіям і самостійно затримати їх – злочинці можуть бути озброєні й небезпечні.

Встановлення відеоспостереження на дачу здатне забезпечити актуальною інформацією про те, що відбувається біля хвіртки, у дворі, в саду на ганку і в далеких кімнатах. У будь-який момент ви зможете подивитися з телефону, що відбувається у вас на ділянці і у разі проникнення вжити усі необхідні заходи.

Якщо ви давно хотіли вжити заходи безпеки – встановити відеоспостереження на дачу – настав час зробити це! Вам більше не треба буде переживати, що до вас може хтось проникнути і винести усе цінне, поки вас немає. І оскільки дачна ділянка зазвичай використовується всього кілька разів в рік і максимум тільки в теплий час, коли немає можливості постійно бути присутнім там, монтаж відеокамер з передачею даних по мережі стає ідеальним вирішенням питання!

Ідеальне відеоспостереження на дачу

Варіантів вирішення питання з безпекою може бути декілька. Багато що тут залежить від того, яка саме ділянка знаходиться у вас у власності. У одному випадку це будиночок в котеджному містечку, обладнаний центральним пультом охорони, системою відеокамер на вулицях і, звісно, групою швидкого реагування.

В іншому випадку це може бути таке ж містечко, але без відеокамер, зате з декількома сторожами, що систематично здійснюють обхід території.  У третьому ж випадку, найбільш небезпечному, це будиночок десь у передмісті без всяких камер і сторожів. І якщо у вас саме такий варіант, установка відеоспостереження на дачі стане єдиною можливістю уникнути обкрадання під час відсутності. Втім, навіть у дачному містечку камери тільки на вулиці, а тому краще поставити відеоспостереження на дачу і усередині своєї території. Такий варіант значно спростить завдання в забезпеченні безпеки.

Систему камер слід передбачити вже в ході проектування дачної ділянки, коли ви тільки-тільки купили землю і готові починати будівництво будиночка і усіх інших будівель – літньої кухні, гаража, технічних прибудов.

Існують вже готові рішення систем відеоспостереження, і можна застосувати шаблонний варіант, просто купивши необхідні пристрої і підключивши їх в мережу по інструкції, проте найбільш правильним рішенням стане розробка індивідуального плану, який враховуватиме усі особливості території і будинку. Та і сама установка відеоспостереження на дачі вимагає деякого професіоналізму, і краще всього, якщо цим займеться фахівець. Тоді можна буде уникнути помилок і не допустити “несподіваного” виходу камер з ладу.

Переваги роботи з нами

Сучасні камери з високою якістю картинки дозволять детально розглянути злочинця.

Зручні ціни на встановлення устаткування, абонентське обслуговування і підключення до центрального пульта.

Кожен проект завжди розробляємо в індивідуальному порядку, враховуючи усі особливості території.

Задіюємо справжніх фахівців, а тому наше відеоспостереження ніколи не дає збоїв.

Розробляємо систему відеоспостереження максимально швидко, але без втрати якості.

Працюємо по Києву, області і усій Україні, маємо усі необхідні дозволи і ліцензії.

Готові комплекти відеоспостереження для дачі

 

Трохи статистики.

фото камера видеонаблюдения на дачуЗазвичай на дачній ділянці мешкають літній час – це не більше 3-5 місяців. Іноді приїжджають лише на вихідні, а в деяких випадках і зовсім на пару годин – посмажити шашлики або порибалити на березі. А тому встановлення відеоспостереження на дачі не просто бажане: воно життєво необхідне – і насамперед слід вирішити саме питання безпеки. Організувати видалений перегляд відео і реагування на різні загрози. Це особливо актуально, якщо на вулицях немає патрулювання, а в околицях вашої дачі немає охоронних постів, як в дачних городках і товариствах.

Цю проблему легко розв’язати, якщо встановити на території ділянки IP відеоспостереження з передачею сигналу в мережу. Це відмінний спосіб доглянути за будинком, дізнатися, що там відбувається під час вашої відсутності – і робити це в режимі реального часу, просто зайшовши в інтернет з телефону, планшета, ПК або ноутбука, знаходячись удома або десь в дорозі. У результаті ви отримаєте відеозаписи з камер в потрібному вам форматі.

Завдяки сучасним системам IP відеоспостереження у багатьох дачників з’явилася унікальна можливість завжди бути в курсі подій, дивитися за своїм майном видалено. Самі ж камери можуть бути внутрішніми або зовнішніми, залежно від того, які завдання необхідно вирішити.

Відеоспостереження на дачу – і все під контролем!

Неприємності зазвичай трапляються в самий непідходящий момент. Якщо говорити про дачні ділянки, то найчастіше там трапляються пограбування і підпали. Іноді у будинок пробираються бомжі і зимують там, а якщо хазяї не з’являються довгий час, то беззаконня триває і в літній час. Вони там господарюють, рубають дерева, розбирають і палять меблі. І лише уявіть, що ви відчуєте, якщо таке одного разу станеться і з вашою ділянкою! Безлад доведеться прибирати усі вихідні. А якщо будинок і зовсім згорів?

Найпростішим рішенням буде встановити відеоспостереження на дачу – розміщене по периметру устаткування швидко виявить непрошених гостей, і ви з легкістю впораєтеся з ситуацією.

Не економте на охороні своєї власності, адже одного разу встановлена система відеоспостереження послужить вам вірну службу і заощадить немало грошей!

Уверх