>
ᐉ Встановлення відеоспостереження в квартирі | Встановити системи або відеокамеру в квартиру

Відеоспостереження в квартирі

309 об'єктів вже обслуговується
Встановлення системи відеоспостереження для отримання контролю над квартирою у період відсутності
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Встановлення відеоспостереження в квартирі – це рішення усіх проблем!

Досягти безпеки можна різними способами – винайняти охорону, поставити скрізь датчики сигналізації, купити рушницю і самостійно оберігати свою власність, а під час відсутності домовитися, щоб за квартирою наглядали сусіди. Усі ці варіанти по-своєму гарні, але жоден з них по своїй ефективності (особливо якщо говорити про співвідношення ефективності і якості) не зрівняється із встановленням системи відеоспостереження!

фото видеонаблюдение в квартиреВідповідь на питання, чи так вже потрібне встановлення відеоспостереження в квартирі, вкрай проста. За даними поліції, за один тільки минулий рік в Україні кількість квартирних крадіжок виросла на цілих 23%. В Києві ситуація ще гірша, і цей показник досягає 29%. Так чи не простіше просто встановити відеокамеру в квартирі? Замки на дверях і навіть найтовщі бронедвері вже не представляють для квартирних злодіїв великої перешкоди, і практично будь-який замок вони відкривають за 2-3 хвилини, а іноді й навіть швидше – не помічають навіть найцікавіші сусіди.

Системи відеоспостереження в квартиру більш ніж потрібні – вони життєво важливі і часто дозволяють зберегти не лише нажите працею майно, але й життя, адже грабіжники можуть бути озброєні і у разі опору застосовують насильство.

Встановлення відеоспостереження в квартирі дозволить дізнатися про стороннє проникнення, навіть знаходячись зовні удома, і вжити усі необхідні заходи. Часто камери доповнюють сигналізацію і стають інструментом упізнання злочинця, дозволяючи співробітникам правоохоронних органів знайти грабіжника за гарячими слідами, знаючи, як саме він виглядає і в що одягнений.

Втім, встановити відеокамеру в квартирі можна не лише для цього.

Навіщо потрібна система відеоспостереження

Перше, що зазвичай приходить в голову – це перегляд коридору або сходового майданчика. Наприклад, коли хтось подзвонив в двері, його буде видно, навіть не відкриваючи дверей. В той же час функціонал відеокамер може бути самим різним – вони можуть вирішувати не менш різні завдання. Вирішивши встановити відеокамеру в квартирі, можна захиститися від злодіїв і наглядати за своєю квартирою видалено, а хтось отримає можливість дивитися, чим займаються діти, поки залишаються одні.  Ще хтось випробовує необхідність в спостереженні за персоналом, який працює в їх квартирах по найму. Наприклад, покоївки, співробітники клінінгових компаній, репетитори для дітей й інші фахівці. У результаті установка відеоспостереження в квартирі стає саме тим інструментом, який і вирішує ситуацію:

  • Запис на відео людей, які намагалися потрапити в квартиру і пограбувати її;
  • Контроль своїх дітей, особливо в тих випадках, коли вони знаходяться вдома одні;
  • Контроль домашнього персоналу (няні, покоївки і хатні робітниці й ін.).

Встановити відеоспостереження в квартиру – дійсно правильне рішення. Усі ті переваги, які воно має, дозволяє перестати турбуватися про своє житло в період відсутності. При цьому системи відеоспостереження в квартирі можна настроїти таким чином, що сигнал про загрозу тут же відправиться хазяїну (наприклад, камера включається при спрацьовуванні датчика руху), після чого він зможе через мережу інтернет проглянути відео з камер, що називається, “в прямому ефірі”.  Якщо злочинці не сильно уважні, вони навіть не помітять, що їх побачили і вже вирішують ситуацію. У іншому випадку системи відеоспостереження в квартирі можуть передавати дані не лише власникові, але і безпосередньо на пульт охорони. Визначивши факт стороннього проникнення, оператор направляє на об’єкт групу швидкого реагування, і злодій виявляється схоплений.

У результаті рішення встановити відеоспостереження в квартиру стає дійсно виправданим.

Переваги роботи з нами

Сучасні системи відеоспостереження з хорошою якістю картинки і зручним управлінням.

Зручна ціна за високоякісне устаткування, професійний монтаж і обслуговування.

Кожен проект відеоспостереження розробляємо індивідуально, враховуючи усі особливості квартири.

Професійний монтаж відеоспостереження в квартирі, злагоджена команда та ідеальний результат.

Швидка розробка проекту для забезпечення безпеки і захисту від грабіжників.

Працюємо в Києві, області і усій Україні, маємо усі необхідні дозволи і ліцензії.

Кращі системи відеоспостереження в квартиру!

фото камера видеонаблюдения в квартируУ більшості випадків саме відеоспостереження стає найбільш ефективним варіантом захисту. Краще, якщо воно монтується в комплексі з датчиками сигналізації. Така зв’язка надасть максимум переваг і якщо не стовідсоткову гарантію безпеки, то, як мінімум, перетворить ваше житло з легкої мішені на фортецю. Системи відеоспостереження в квартиру підключаються до пульта охорони, і будь-яка спроба стороннього проникнення тут же присікається, а злочинець виявляється спійманий групою швидкого реагування або нарядом поліції.

Встановити відеокамеру в квартирі можна в різних варіаціях. Найпоширеніші варіанти – це системи IP відеоспостереження, здатні передавати дані “по повітрю”, тобто для їх встановлення не треба прокладати нові інженерні системи, тягнути проводку і знову робити ремонт. Це дає можливість встановити відеокамеру в квартиру у будь-якому місці, де це потрібно.  В той же час, якщо приміщення знаходиться на стадії ремонту дротяні камери стануть не гіршим варіантом, оскільки в цьому випадку не треба буде турбуватися про електроживлення і передачу сигналу. IP системи відеоспостереження в квартиру зуміли завоювати небачену популярність, і половина сьогоднішнього ринку – це саме вони, і з кожним днем вони стають все більш і більш популярніше. Їх технологія передачі даних через інтернет дуже зручна і дає можливість бачити все, знаходячись при цьому на протилежному кінці земної кулі.

Вирішив встановити відеокамеру в квартирі, ви з легкістю можете отримувати дані на телефон або комп’ютер. Якість зображення буде найвищою!

Єдиний недолік цих систем – це їх ціна. Втім, усі ті переваги, які вони мають, з лишком перекривають вартість, і у будь-якому випадку встановити відеокамеру в квартиру буде правильно. Сучасні технології передачі відео мають у своєму арсеналі безліч функцій і фішок, що роблять їх придбання і монтаж надзвичайно вигідними!

Уверх