>
Встановлення відеоспостереження в готелі - Тор-Безпека

Відеоспостереження в готелі

9 об'єктів вже обслуговується
Наявність системи відеоспостереження в готелі значно підвищує лояльність гостей, покращує безпеку й допомагає розбору складних ситуацій. Її наявність часто стає вирішальним чинником при виборі готелю.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Відеоспостереження – це один з пунктів забезпечення безпеки, і жоден сучасний готель або хостел не можуть обійтися без встановлення системи відеокамер, що забезпечують постояльцям надійний захист!

Завдяки постійному відеоконтролю, тобто наявності системи безпеки й охоронного відеоспостереження росте й рейтинг готелю. Постояльці хочуть відпочивати в хороших готелях, де дійсно безпечно, й готові платити за це гроші. Не переживати за збереження речей, цінного майна та безпеку свого життя. Ось чому встановлення відеоспостереження в готелі стає основою його популярності!

Для керівництва готелю встановлення камер відеоспостереження може грати ще одну роль – контроль і оцінка якості роботи персоналу. Знаючи про камери, жоден співробітник готелю не стане красти речі постояльців. Персонал прагнутиме виконувати свою роботу краще, розуміючи, що усі дії фіксуються на відео, і в будь-який момент керівництво може переглянути їх.

Переваг впровадження відеоспостереження в готелі в Києві дійсно багато:

  • відвертання розкрадань персоналом;
  • контроль якості роботи обслуговуючого персоналу;
  • забезпечення збереження майна постояльців;
  • відвертання стороннього проникнення на територію готелю.

Встановивши відеоспостереження, ви зробите проживання гостей безпечнішим і спокійнішим, підвищите якість обслуговування й забезпечите збереження майна!

Охоронне відеоспостереження в готелі може складатися як з внутрішніх, так і з зовнішніх модулів. Тобто відеофіксація подій проводитиметься в коридорах, на поверхах, сходових прольотах, в ліфті, холах і розважальних зонах, на готельній парковці, літній терасі, біля головного входу в готель і навіть в самих непомітних місцях. Додатково камери можуть бути доповнені вбудованими мікрофонами, завдяки чому відеозапис стане більш інформативним.

Правильно розроблена система відеоспостереження, сучасні HD камери з високою чіткістю зображення, професійне встановлення та налаштування – усе це дозволяє в рази підняти безпеку в готелі, ідентифікувати постояльців, оперативно реагувати на проникнення сторонніх й різні небезпечні події та інциденти.

Ми допоможемо створити надійну систему відеоспостереження в Києві в готелі або хостелі, встановимо все так, щоб камери працювали без перебоїв, були практично непомітними й не псували дизайн інтер’єру. Якісний монтаж і якісне відеоустаткування, яке прослужить багато років!

Уверх