>
Встановлення відеоспостереження в супермаркеті та магазині - Тор-Безпека

Відеоспостереження в магазині і супермаркеті

9 об'єктів вже обслуговується
Встановлення сучасної системи відеоспостереження – стандартний крок забезпечення безпеки на території торгових об'єктів і відвертання розкрадання товарів працівниками і відвідувачами.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Торгові площі, особливо якщо це великий супермаркет або торгово-розважальний центр, вимагають не менш сучасної системи безпеки – у тому числі відеоспостереження, що дозволяє службі безпеки оперативно реагувати на події.

Територія магазинів і супермаркетів завжди наповнена покупцями. Це ідеальне середовище для крадіжок, оскільки охорона не може впоратися з великим напливом відвідувачів і стежити за кожним із них. У такому разі на допомогу приходять камери відеоспостереження, здатні охопити усі приміщення. Їх основною функцією стає стеження за порядком, відвертання розкрадання товарів відвідувачами та працівниками, а також загальний контроль безпеки.

Для максимального охоплення відеокамери в магазині встановлюються на входах і виходах з торгових залів, в самих торгових залах, задніх і евакуаційних виходах, розвантажувальних платформах, складах, коморах, касах, кімнатах охорони, входах в службові приміщення, біля камер схову і по периметру території. Таке розташування камер робить роботу системи максимально ефективною.

Традиційно система відеоспостереження в супермаркеті складається з чотирьох головних елементів: камер, відеореєстратора, монітора та жорсткого диска для зберігання відеозаписів або пристрою, що передаває дані до хмарного сховища. Завдяки видаленому мережевому доступу записи можна переглядати в будь-який час з будь-якої точки, скопіювати на будь-який знімний носій.

Встановлення відеоспостереження в супермаркетах і магазинах істотно знижує випадки крадіжок товару! Монтувати їх краще великих розмірів, щоб вони були помітні усім відвідувачам – так буде ясно, що піти з неоплаченим товаром не вийде. Відеокамери захистять торгову точку і від нечесних працівників, які захочуть узяти товар із залу або зі складу, не сплативши його на касі.

Для встановлення системи відеоспостереження в магазині або супермаркеті в Києві краще підійдуть багатофункціональні камери з великою роздільною здатністю, які дозволять службі безпеки розглянути усі деталі того, що відбувається. Наявність табличок з попередженнями про відеоспостереження в торговому залі магазину також буде засобом профілактики можливих крадіжок.

При встановленні камер зовнішнього спостереження по периметру супермаркету головне – вибрати якісне устаткування й спроектувати систему таким чином, щоб вона працювала без помилок і збоїв. Для додаткового захисту камери мають бути обладнані герметичними кожухами, що перешкоджають руйнівній дії прямих сонячних променів, перепадів температури, вологи, граду й ін., що забезпечує їх довгострокову роботу.

Встановивши камери відеоспостереження в супермаркеті і магазині в Києві, ви значно підвищите його безпеку як для співробітників, так і для покупців, зможете стежити за якістю обслуговування й оперативно реагувати на небезпечні ситуації! А запорукою довгої й безперебійної роботи камер відеоспостереження стане грамотний монтаж, налаштування і регулярне технічне обслуговування!

Уверх