>
Встановлення відеоспостереження на фабриці - ТОР-Безпека

Відеоспостереження на фабриці

9 об'єктів вже обслуговується
Без сучасної системи спостереження на фабриці не обійтися! Вона допомагає не лише запобігати крадіжкам, оперативно усувати загрози та аварії, але й видалено контролювати усі робочі процеси. Не менш важливим завданням сучасної системи відеоспостереження стає контроль території й захист від проникнення зловмисників.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

До складу системи відеоспостереження для фабрики входить п’ять основних пристроїв: це відеокамера, відеореєстратор, монітор, куди виводиться картинка, проводка та блоки живлення для усіх камер. Щоб система працювала безперебійно, потрібен грамотний монтаж і налаштування, а для нормального використання – регулярне обслуговування. Ось чому кращого рішення, ніж Тор-Безпека не знайти!

Професійні системи відеоспостереження для фабрики!

Така система відеоспостереження відрізняється простотою як в монтажі, як і в експлуатації, а її встановлення допоможе вирішити наступні завдання:

  • Захист виробництва від крадіжок цінних ресурсів або готових продуктів.
  • Контроль виробництва на всіх стадіях, у тому числі на відстані (видалено).
  • Контроль роботи біля небезпечних механізмів і установок.
  • Охорона території фабрики від проникнення зловмисників.

По суті, встановлення відеоспостереження на фабриці дозволяє цілодобово контролювати увесь виробничий процес, незалежно від погодних умов й інших чинників.

Системи відеоспостереження для фабрики бувають кольоровими та чорно-білими. Вибір такої системи залежить від місця її розміщення й завдань. Наприклад, якщо цех працює постійно, доцільніше встановлювати кольорові відеокамери, а якщо фабрика працює рідко, більш вигідно буде встановити відеоспостереження з чорно-білими камерами. Для цілодобового спостереження за виробництвом необхідно встановлювати відеокамери з інфрачервоним підсвічуванням, які дозволяють отримувати чітке зображення в нічний час.

Особливості встановлення відеоспостереження на фабриці

Найголовніше – зробити все правильно, а тому краще довірити розробку проекту і монтаж камер спостереження на фабриці професіоналам!

Спочатку треба обрати правильне місце для розташування усіх камер. Після їх встановлення прокладаються дроти живлення тамережеві кабелі. Якщо відеокамери на фабриці встановлюються зовні, їх блоки живлення повинні знаходитися в герметичних корпусах. Вуличні камери необхідно встановлювати так, щоб на них не потрапляли сонячні промені, дощ і сніг, інакше зображення, що виводиться на монітор, засвічуватиметься.

Для відвертання швидкого виведення апаратури з ладу монтаж системи відеоспостереження на фабриці необхідно проводити якомога вище, проте з урахуванням того, що технік завжди повинен мати до неї доступ для проведення технічного обслуговування. Не слід встановлювати відеокамери у важкодоступних місцях, оскільки регулярний догляд гарантує безперебійну й довгу роботу системи.

Встановлення системи відеоспостереження на фабриці обов’язкове! З її допомогою ви зможете не лише контролювати робочі процеси (як на місці, так і видалено), запобігати крадіжкам і оперативно усувати загрози та аварії, але й забезпечити безпеку співробітників! Сучасні відеокамери мають високе розширення, завдяки чому зображення буде чітким і деталізованим. Ми робимо все під ключ, а тому система відеоспостереження на фабриці працюватиме максимально ефективно!

Уверх