>
Встановлення відеоспостереження в автомобілі - Тор-Безпека

Відеоспостереження в автомобілі

9 об'єктів вже обслуговується
Встановлення автомобільних відеокамер або автомобільних відеореєстраторів дозволяє вести запис того, що відбувається як в самому автомобілі, так і навколо нього, тим самим забезпечуючи безпеку транспортного засобу.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Раніше автомобільна безпека забезпечувалася лише сигналізацією та автостраховкою, зараз же охоронне відеоспостереження дозволило автомобілістам відкрити ще один інструмент захисту своєї машини. Автомобільні системи відеоспостереження використовуються не лише для охорони особистих автомобілів, але й широко застосовуються для безпеки інших транспортних засобів.

Встановлення відеоспостереження захищає авто від викрадення, дозволяє контролювати стан машини, навіть якщо вона знаходиться на великій відстані від власника. Завдяки цій функції можна спостерігати за тим, що відбувається в транспорті, якщо, наприклад, машина здана в оренду, або хтось із друзів позичив авто для якихось особистих цілей. Контролювати поводження з машиною інших водіїв, дізнаватися місце розташування транспортного засобу, спостерігати за тим, як сталася дорожньо-транспортна пригода власними очима – це усе стає можливим з камерами відеоспостереження!

Автомобільні системи відеоспостереження включають п’ять основних видів камер: салонні, заднього огляду, переднього огляду, курсові та камери спостереження за водієм. Місця встановлення й кількість камер для кожного власника авто визначається індивідуально, залежно від обставин і вимог.

Систему відеоспостереження в машині можна організувати й за допомогою автовідеореєстратора. Пристрій здійснюватиме записи відео з камер, які потім можна подивитися на комп’ютері. Камери включаються автоматично, реагуючи на рух, автоматично фокусуються та зумууються. Максимальна тривалість відеозапису в машині – 24 години.

При монтажі варто звертати увагу на кріплення камер. Вони повинні встановлюватися надійно, щоб у разі різкого гальмування або ДТП не зірватися з кріплень і не впасти на водія або пасажира, призводячи до додаткових травм, а також до виходу пристрою з ладу і втрати даних.

Розташування камери не повинне відволікати водія від дороги й заважати йому стежити за рухом, інакше ДТП буде забезпечено. Не варто також монтувати камеру на видних для сторонніх людей місцях. Краще встановити камеру в автомобілі там, куди потрапляє трохи світла, де вона не впадає у вічі й звідки відкривається хороший вид на увесь салон автомобіля. Жодні предмети не повинні перешкоджати зйомці, тому усе зайве краще прибирати від об’єктиву камери, оскільки воно знижуватиме видимість усього, що відбувається.

Встановлення камер відеоспостереження в машині в Києві не лише забезпечить безпеку транспортного засобу, але й у разі непередбачених ситуації або ДТП зможе виступити вагомим доказом вашої невинності!

Уверх