>
Встановлення відеоспостереження у будинку | Встановити систему або відеокамеру будинку

Відеоспостереження в будинку

47 об'єктів вже обслуговується
Встановлення системи відеонагляду за будинком - будь-якої складності та з будь-якою кількістю модулів
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Встановлення відеоспостереження у будинку – це необхідність! Вона актуальна не лише для банків і державних підприємств – у багатьох випадках її бракує і в домашніх умовах. І хоча вважається, що головну роль тут грає сигналізація, проте у багатьох випадках більше виправданим рішенням буде встановити відеоспостереження будинку.

Такий комплекс (відеокамери і датчики сигналізації) може стати по-справжньому ефективним, особливо коли йдеться про велику територію. Наприклад, двоповерховий котедж і десятки соток прибудинкової території.

Фото Встановлення відеоспостереження в будинкуВстановлення відеоспостереження у будинку дасть можливість зафіксувати факт проникнення на територію, швидко зреагувати на небезпеку, вжити заходи захисту і передати сигнал на пульт охорони. Порушник буде затриманий групою швидкого реагування і переданий правоохоронним органам.

Вирішивши встановити відеокамеру будинку, ви справляєтеся відразу з трьома важливими проблемами:

  • Проникнення злочинця у будинок, злом, розбій, пограбування;
  • Видалений контроль за дітьми, особливо в тих випадках, коли вони знаходяться удома одні;
  • Відеоматеріал про події, які сталися, поки хазяї були відсутні.

Навіщо встановлювати системи відеоспостереження у будинку

Попереджений – значить озброєний. Це прислів’я якнайкраще пояснює ефект від впровадження комплексної системи безпеки, що дозволяє вчасно зафіксувати факт стороннього проникнення і вжити усі необхідні заходи.

Встановлення відеоспостереження у будинку потрібне в першу чергу для фіксації дій зловмисників на відео. Це необхідно і для того, щоб власник будинку міг прийняти відповідні рішення, щоб узабезпечити себе, і для того, щоб згодом відеозапис опинився біля правоохоронців – як факт, що підтверджує злочинні дії грабіжника.

Статистика така, що хазяї, які не захотіли встановити відеоспостереження будинку і яких врешті-решт обікрали, звертаючись в поліцію, рідко коли повертають вкрадене назад. Злочинців попросту не знаходять. Приїжджає наряд, оформляють факт проникнення і крадійства, опитують сусідів, але навіть якщо ті когось і бачили (а таке зазвичай трапляється в 5% випадків, причому не усі захочуть щось повідомляти), дорогоцінний час витрачається (і на самі опитування, і на складання фоторобота), і в результаті злочинці успішно ховаються.

Фото камери домашнього відеоспостереженняІнша справа встановлення відеоспостереження у будинку! Воно дозволяє знайти злодія за гарячими слідами! Система відеофіксації значно спрощує правоохоронцям завдання, адже на відео обличчя злочинців видні чи не великим планом. Маючи такі дані, поліції залишається оголосити план-перехоплення і затримати грабіжника.

В той же час рішення встановити відеокамеру будинку спрямоване не лише на спрощення пошуку злочинця вже після здійснення їм проникнення і крадійство. При її наявності власник будинку зможе побачити злодія ще до грабежу і оперативно вжити заходи, не допустившись втрати майна.

Системи відеоспостереження будинку можна запрограмувати таким чином, що у разі стороннього проникнення вона негайно відправить сигнал на пульт охорони, і вже через п’ять хвилин за адресою прибуде наряд групи швидкого реагування. Злочинцеві залишиться лише здатися.

Встановлення відеоспостереження у будинку від компанії “Тор-безпека” – це можливість перестати турбуватися про збереження свого майна в період відсутності. Навіть якщо злодії проберуться, все буде зафіксовано.

Ми не рекомендуємо своїм клієнтам ставити приховані системи відеоспостереження у будинку, оскільки це заборонено Кримінальним Кодексом України. Краще вибрати дозволені варіанти і діяти у рамках закону. Ми допоможемо підібрати необхідні камери, які не суперечать законодавству, але не менш ефективні. Навіть найпростіші системи відеоспостереження будинку здатні запобігти злочину!

Є у такого устаткування і ще один плюс. Якщо у будинку встановлено відеоспостереження, це як мінімум дисциплінує персонал, який у вас працює (няня, покоївка, садівник, охорона і т. д), знижуючи вірогідність навіть незначних побутових крадіжок. Вони знатимуть, що за їх діями спостерігають і не дозволятимуть собі зайвого. В результаті рішення встановити відеокамеру будинку стає дійсно зручним і вигідним рішенням, здатним дати максимум переваг!

Переваги роботи з нами

Сучасні системи відеофіксації з можливістю записування того, що відбувається на зовнішній носій.

Невисока вартість на системи відеоспостереження у будинку і відмінна якість запису.

Кожен проект для нас індивідуальний, ми враховуємо усі особливості і специфіку території.

Допомога у виборі систем відеофіксації, консультування і обслуговування устаткування.

Своєчасна реакція групи швидкого реагування на проникнення зловмисників у будинок.

Професійне встановлення відеоспостереження у будинку, наявність усієї дозвільної документації.

Встановлення відеоспостереження будинку

Система відеоспостереження – це не завжди рухлива камера на фасаді. Більше того, зазвичай так ніколи і не роблять, і подібні варіанти використовуються хіба що на автомобільних розв’язках для фіксації порушень правил дорожнього руху.

Сучасні камери помітно менше і виглядають набагато акуратніше й непримітніше. Встановити відеокамеру будинку можна так, щоб вона не псувала естетичний вигляд екстер’єру, а у разі монтажу усередині приміщення – щоб органічно вписувалася в дизайн і не притягала погляд. Такі камери дуже компактні і можуть розташовуватися абсолютно у будь-яких місцях.

Крім того, можна встановити відеокамеру у будинку, яка передаватиме сигнал як через дроти, так і “по повітрю”. А це означає, що ніяких додаткових комунікацій прокладати не потрібно. Камера працюватиме через wi-fi мережу, що заощадить час монтажу системи, а після усіх робіт не треба буде наново робити ремонт.

Уверх