>
Встановлення відеоспостереження на підприємстві - Тор-Безпека

Відеоспостереження на підприємстві

9 об'єктів вже обслуговується
Встановлення відеоспостереження на підприємстві дозволить контролювати ситуацію на усій його території, отримати захист від стороннього проникнення, розкрадання та несумлінного виконання обов'язків співробітниками.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Безперебійна робота компанії багато в чому пов’язана з питанням безпеки, але тепер на допомогу прийшли цифрові технології – завдяки сучасній системі відеоспостереження можна вести контроль усієї території, запобігти сторонньому проникненню та крадіжкам, поліпшити якість роботи співробітників і зафіксувати усі порушення!

Системи відеоспостереження забезпечують безпеку підприємства при будь-якій несанкціонованій спробі проникнення на його територію – бачачи все на моніторі, служба охорони буде обізнана про інцидент і вживе відповідні заходи. Крадіжки цінних ресурсів і псування майна компанії теж не залишаться непоміченими: камери зафіксують усі порушення. Покращить продуктивність персоналу, а якість товарів і послуг зросте.

Щоб контролювати робочі процеси на підприємстві, керівникові тепер не треба постійно бути присутнім на робочому місці – контроль можна здійснювати видалено, по мережі, просто встановивши на підприємстві в Києві відеоспостереження. Це надзвичайно зручно!

Монтувати відеокамери краще на прохідних, входах і виходах з приміщення, майданчиках для завантаження і вивантаження, переходах в інші цехи, на складах, а також по периметру. Така система дозволить контролювати об’єкт максимально продуктивно!

Раніше на підприємствах встановлювали чорно-білі камери, проте зараз техніка зробила крок далеко уперед, дозволяючи отримувати максимально деталізоване кольорове зображення. Зовнішні камери комплектуються інфрачервоним підсвічуванням, дозволяючи службі безпеки контролювати підступи до об’єкту в нічний час.

До складу системи відеоспостереження на підприємстві в Києві входять чотири основні елементи: самі камери (як зовнішні, так і внутрішні, дротові та бездротові), відеореєстратор, монітор, куди виводяться дані з усіх камер, і жорсткий диск, де вони зберігаються. Камери передають зображення по кабелю або по повітрю на відеореєстратор, від нього зображення потрапляє на монітор, за яким стежить співробітник служби безпеки підприємства і оперативно реагує на будь-які порушення.

Вуличні камери оснащуються герметичними кожухами, які забезпечують захист від вологи, перепаду температури й інших руйнівних чинників зовнішнього середовища. Сам же монтаж камер зовнішнього спостереження проводиться в місцях, які не піддаються дії прямих сонячних променів, інакше зображення засвічуватиметься, а камери перегріватимуться й виходитимуть з ладу.

Встановленням відеоспостереження на підприємстві в Києві повинні займатися професіонали. Це необхідно для безперебійної роботи камер і відвертання виведення з ладу системи відеоспостереження. Так ви не лише забезпечуєте безпеку своєї компанії й безпеку своїх працівників, але й отримаєте можливість контролювати все у будь-яку мить, де б ви не знаходилися!

Уверх