>
Встановлення відеоспостереження в офісі - Тор-Безпека

Відеоспостереження в офісі

9 об'єктів вже обслуговується
Встановлення відеоспостереження в офісі - це безпека співробітників і можливість контролювати якість їх роботи й використання робочого часу, запобігати витоку корпоративної інформації й крадіжкам майна.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Відеокамери – це передусім безпека співробітників офісу. Особливо це стосується організацій, що займаються цінними активами, де втрата інформації невибачна. Проникнення у будівлю зловмисників, агресивна поведінка клієнтів і загроза для життя співробітників – завдяки камерам жоден інцидент не залишиться непоміченим!

Наявність камер забезпечує своєчасну реакцію служби охорони на виниклу загрозу як для самого офісу, так і для його працівників. Доказова база зберігається в архіві на жорсткому диску або на хмарі й при необхідності до неї завжди можна отримати доступ. Встановлення відеоспостереження в офісі в Києві дозволяє ідентифікувати усіх, хто заходить у будівлю.

Монтаж камер зазвичай робиться тільки усередині офісного приміщення, й, згідно чинного законодавства, усі співробітники організації мають бути обізнані про майбутнє встановлення, проте якщо компанія володіє усією будівлею, система відеоспостереження може бути розширена, й відеокамери можуть бути встановлені на парковках, ліфтах і у вестибюлі.

Для монтажу в офісах найбільше підходять кольорові камери з високою роздільною властивістю, які дозволяють отримувати максимально деталізоване й чітке зображення. Кольорові камери використовуються й для зовнішнього спостереження на парковках – додатково в них може бути вбудоване інфрачервоне підсвічування, що забезпечує передачу розбірливих даних в нічний час. Вуличні камери оснащуються герметичними кожухами, які захищають елементи системи від дії вологи, УФ-випромінення та перепадів температури.

Офісне відеоспостереження в Києві складається з чотирьох основних елементів: відеокамер, відеореєстратора, монітора й жорсткого диска, де зберігається уся інформація. Камери передають зображення відеореєстраторові, який транслює його на монітор. Жорсткий диск забезпечує збереження даних і можливість переглянути їх наново, якщо виникне така необхідність.

Головне тут – правильно розробити систему відеоспостереження для офісу й змонтувати її так, щоб вона працювала без збоїв і не вимагала постійного ремонту. Ось чому найправильніше буде звернутися для встановлення такої системи в нашу компанію!

Вирішив встановити відеоспостереження в офісі, ви не лише забезпечите безпеку своїх співробітників і збереження корпоративних даних, але й зможете контролювати їх роботу, а також вести контроль відвідувачів. Коштують такі камери зовсім недорого, але ефект від їх впровадження – величезний!

Уверх