>
ᐉ Встановлення відеоспостереження на вулиці | Відеоспостереження на вулицю

Відеоспостереження на вулиці

309 об'єктів вже обслуговується
Встановлення зовнішнього відеоспостереження для отримання контролю над територією
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Установка відеоспостереження на вулиці – це ідеальний спосіб захисту!

фото системы видеонабюлдение на улицеЗабезпечити захист на об’єкті можна різними способами: один з них – встановлення зовнішніх камер стеження. Це відмінне рішення, що забезпечують безпеку прилеглої території і не допустить проникнення непрошених гостей або, принаймні, дозволить підготуватися до нього.

Якщо відеоспостереження на вулиці встановлене правильно, воно забезпечить чудовий огляд – у будь-якій ситуації, у будь-який час доби і за будь-якої погоди. А тому його можна назвати ідеальним способом покращення безпеки. І хоча в Україні зовнішнє відеоспостереження розвинене не так сильно, з кожним роком завдяки своїм перевагам воно стає все більш і більш популярним.  Камери відеоспостереження з’явилися у банках, офісах, на дорожніх розв’язках, громадських місцях, і поступово встановлення відеоспостереження на вулиці стає стандартним інструментом по забезпеченню безпеки.

Для чого потрібне відеоспостереження на вулиці

Ефективність цього способу стеження за територією була доведена ще в середині ХХ століття – саме в цей час в Європі почали з’являтися перші камери для вулиць. Використовувалися вони переважно для контролю ситуації на дорогах і руху транспортних засобів, але досить швидко перекочували і в інші сфери безпеки – наприклад, стали незамінним інструментом для контролю закритих територій.

Встановлення відеоспостереження на вулиці стало справжньою знахідкою! Міські умови вимагають принципово інших варіантів захисту. Саме з цієї причини відеосистеми контролю й отримали такий бурхливий розвиток: вони забезпечують приховане спостереження за територіями і будівлями, дозволяють організовувати контроль за переміщенням співробітників, доповнюють системи контролю доступом (СКУД), багато в чому якщо не замінюючи звичайних охоронців на прохідній, то принаймні роблячи їх роботу помітно простіше.

фото Видеонаблюдение на улицеЯкщо дивитися глобально, то встановлення відеоспостереження на вулиці – це прекрасна можливість забезпечити безпеку об’єкту і при цьому непогано заощадити. Замість декількох охоронців, що патрулюють територію з різних сторін, можна просто встановити систему камер і організувати стаціонарний пост, де знаходитиметься лише один охоронець, та зате він бачитиме усю територію.

Встановити відеоспостереження на вулицю буде хорошою ідеєю не лише для закритої території. Така система дозволить узабезпечити вхід в гіпермаркет, складське приміщення або торгову площу. Сучасні системи вуличного відеоспостереження можуть мати обчислювально-програмне забезпечення – таке ПЗ дозволяє прорахувати прохідність місця, визначити кількість людей, що одночасно знаходяться там. Камери можуть розпізнавати обличчя людей, визначати вік людей і багато що інше – іноді ці дані надзвичайно важливі.

Встановлення відеоспостереження на вулиці дасть можливість прочитувати номери автомобілів і заносити їх у базу, завдяки чому їх часто встановлюють на паркінгах в житлових комплексах або на платних стоянках – вони повністю виключають людський чинник впливу на пропускну систему.

Відеоспостереження на вулиці – це дійсно зручно. Камери давно перестали показувати чорно-білу картинку і навчилися, передавати зображення відмінної якості з мінімальною затримкою в часі.

Переваги роботи з нами

Сучасне, багатофункціональне устаткування, працювати з яким по-справжньому зручно.

Невисока ціна на камери і монтажні роботи, що роблять впровадження системи максимально вигідним.

Кожен проект розробляємо в індивідуальному порядку, враховуючи усі особливості об’єкту.

Проектуванням систем відеоспостереження займаються фахівці з багаторічним досвідом роботи.

Встановлення відеоспостереження на вулицю дозволить швидко реагувати на небезпечні ситуації.

Сертифіковане устаткування працюватиме без збоїв і поломок.

Професійна установка відеоспостереження на вулиці

фото Установка видеонаблюдения на улицеПридбання якісної камери – це лише половина справи. Не менш важливо тут так само якісно підійти до опрацювання проекту зовнішнього спостереження, а потім встановити все в потрібних місцях, проклавши усі необхідні інженерні комунікації.

Щоб правильно встановити відеоспостереження на вулицю, необхідно дотримуватися деяких правил, оскільки від їх виконання безпосередньо залежатиме ефективність роботи усієї системи.

Слід пропрацювати наступні чинники:

  • Оптимальний кут огляду камери;
  • Дозвіл зображення камери, скільки у неї мегапікселів;
  • Деталізація об’єктів, які потрапили в поле зору;
  • Наявність у камер інфрачервоного підсвічування;
  • Місця кріплення системи (стіна, дах, стеля, дерево);
  • Інженерні системи (проводка електроживлення, передача сигналу).

Встановлення відеоспостереження на вулицю дозволить створити комплексний захист території або будинку. Навіть якщо ви поїхали у справах, а ніякої охорони на місці немає, ви тут же дізнаєтеся про спробу проникнення і зможете вжити усі необхідні заходи. Наприклад, викликати групу швидкого реагування і знешкодити грабіжників. Чи ще зручніше: сигнал про проникнення автоматично, без вашої участі, відправиться на пульт охорони, і рішення прийматиме оператор.

Просте рішення встановити відеоспостереження на вулицю дозволяє вирішити питання з безпекою і більше не турбуватися про те, що щось може статися. Ситуація буде під цілодобовим контролем!

Уверх