>
Відеоспостереження на складі | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Відеоспостереження на складі

9 об'єктів вже обслуговується
Встановлена на складі система відеоспостереження дозволяє цілодобово контролювати територію – як внутрішній простір, так і периметр, стежити за відвантаженням товарів, переміщенням техніки і персоналу. Її основне завдання – безпека, дотримання порядку і виключення розкрадань майна.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Часто складські приміщення займають значні території, й одночасний контроль над ними ускладнений: іноді для цього недостатньо навіть десяти сторожів, а враховуючи цінність майна, його необхідно постійно тримати під контролем – ось чому єдиним ефективним рішенням стає монтаж на складі системи відеоспостереження.

Поставити охорону до кожного контейнера або стелажу – нереально або, принаймні, не рентабельно, і в цьому відношенні встановлене на складі відеоспостереження не лише вирішує задачу з розкраданням, але й дозволяє заощадити на роздутому штаті охоронців.

Встановлення відеоспостереження на складі – контроль і безпека!

Монтаж на складській території в Києві сучасної системи відеоспостереження, що включає цифрові або аналогові камери з необхідною роздільною здатністю, вирішить завдання візуального контролю за внутрішніми приміщеннями і зовнішнім периметром, дозволить ідентифікувати усіх, хто контактує з товаром або виявляє зайву цікавість, а також отримати запис усіх подій, що відбуваються на підконтрольній території.

Окрім цього, система відеоспостереження на складі сама по собі стає серйозним помічником у відвертанні крадіжок і псуванні майна. Знаючи про неї, зловмисник двічі подумає, перш ніж порушувати закон.

Системи відеоспостереження на складі в Київ зазвичай складаються з чотирьох елементів: самих камер, відеореєстратора, монітора, куди виводиться інформація в реальному часі, та жорсткого диска, де фізично зберігається записана інформація.

Встановити відеокамери на складі в Києві можна різні. Зазвичай використовується відразу два їх види – внутрішні та зовнішні, що мають підвищений захист від вологи, сонця і перепаду температури, а також дозволяють забезпечувати відеоконтроль в нічний час без додаткових джерел освітлення. Оптимальна кількість камер й їх тип розраховується під кожен конкретний склад і його умови.

Наприклад, у разі складських територій великої площі, де зберігається велика кількість дрібних об’єктів краще встановити систему відеоспостереження, що складається з камер високої чіткості та з хорошою роздільною здатністю – це дозволить отримати максимально чітку картинку. А на не опалюваних складах краще монтувати зовнішні (вуличні) відеокамери або ж внутрішні, доповнені спеціальним гермокожухом і системою підігріву, що виключає порушення в роботі устаткування при низьких температурах у зимовий час.

Встановлення відеоспостереження на складі в Києві вимагає якісного антивандального захисту і можливості запису подій. При необхідності система може бути обладнана додатковим облаштуванням зміни формату відеофайлу для зменшення його ваги без втрати якості й жорстким диском для архівних даних.

Правильно спроектована і встановлена система відеоспостереження на складі – це гарантія безпеки складської території, її внутрішніх приміщень і зовнішнього периметра. Найвигідніше буде скористатися послугами охоронного агентства Тор-Безпека – ми встановлюємо відеоспостереження на складах в Києві та області.

Уверх