>
Встановлення відеоспостереження  в банку - ТОР-Безпека

Відеоспостереження в банку

9 об'єктів вже обслуговується
Встановлення системи відеоспостереження в банку дозволяє отримати контроль над сховищем і сейфами, спостерігати за роботою співробітників, фіксувати й запобігати крадіжкам та пограбуванню.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Безпека – головний принцип роботи будь-якого банку. Він стосується як самих вкладів, так і усіх подій, що там відбуваються: інкасації, зміни охорони, доступу в особливі приміщення, роботи з клієнтами. Вирішити усі ці питання здатна система відеоспостереження – вона дозволяє не лише контролювати безпеку, але й спостерігати за роботою персоналу, роблячи його більш дисциплінованим, ввічливим і роботящим, адже це безпосередньо впливає на якість обслуговування клієнтів.

Відеоспостереження у банку в Києві має бути і внутрішнім, і зовнішнім. Внутрішнє дозволяє стежити на що усім, що відбувається у будівлі, а зовнішнє – контролювати територію банку по усьому його периметру, вести спостереження за банкоматами і платіжними терміналами.

Вуличні камери оснащуються спеціальними герметичними кожухами, що захищають від вологи, дії сонячних променів і перепадів температур. Для поліпшення якості передаваного зображення в нічний час вони можуть мати інфрачервоне підсвічування.

Системи відеоспостереження у банку складаються з чотирьох основних елементів: камер спостереження, відеореєстратора, монітора та жорсткого диска, де зберігається уся інформація. Камери по кабелях передають зображення на відеореєстратор, який записує його й відтворює на моніторі в онлайн-режимі. Деякі банківські системи відеоспостереження зберігають дані на жорсткому диску, тоді як інші – відправляють дані на «хмару», на сервер.  Обидва варіанти мають свої переваги, й вибір залежить виключно від об’єму інформації та зручності подальшої роботи з нею.

Одним з основних завдань встановлення відеоспостереження у банку є ідентифікація облич відвідувачів. Для цього потрібні відеокамери високої роздільної здатності, що дозволяють збільшувати й деталізувати зображення. Контроль ситуації дозволяє службі безпеки банку оперативно реагувати на небезпечні ситуації – випадки хуліганства або спроби пограбування.

По-друге, встановлення відеоспостереження в банку в Києві – це відмінний спосіб отримання необхідної доказової бази. Наприклад, у разі виникнення конфліктної ситуації або скарги від клієнтів: завдяки камерам завжди можна перевірити достовірність інформації, що поступила. Дані зберігаються в архіві на жорсткому диску або на хмарі, де її не можна ні змінити, ні знищити. Переглядати відеозаписи можна як в режимі реального часу, так і вибираючи певний час. Причому для цього не обов’язково бути присутнім в самій будівлі банку: завдяки налаштуванням видаленого доступу до системи можна здійснювати перегляд відео з будь-якої точки земної кулі.

Головне тут – якісна розробка та встановлення системи відеоспостереження, що унеможливлює сторонній доступ, спотворення або відключення відеофіксації. Ось чому важливо довіряти встановлення відеоспостереження в банку професіоналам, а не робити все самостійно, зусиллями штатного техніка. Ми пропонуємо зробити все правильно – швидко, якісно та професійно!

Уверх