>
Встановлення відеоспостереження  в нічному клубі - ТОР-Безпека

Відеоспостереження в нічному клубі

9 об'єктів вже обслуговується
Жоден розважальний заклад неможливо представити без якісної системи охорони, де одну з головних ролей грає відеоспостереження. Встановлені в клубах камери стають запорукою приємного відпочинку й безпеки відвідувачів.
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Популярність нічного клубу й будь-якої іншої розважальної установи залежить не лише від самих розваг, музики та дизайну інтер’єру, але й від того, чи безпечно там відпочивати. Ось чому одним з перших кроків тут має бути встановлення відеоспостереження! Нічні клуби в порівнянні зі звичайними мають більш високий статус, а тому й до безпеки тут слід підходити ґрунтовніше й професійніше.

Ми пропонуємо встановлення системи відеоспостереження від кращих світових брендів – сучасні відеокамери, здатні працювати в нічний час, виразно фіксуючи те, що відбувається як усередині, так і зовні!

Завдяки наявності камер можна запобігти крадіжкам особистих речей відвідувачів і персоналу, вчасно помітити бійки й інші конфліктні ситуації, контролювати грошовий потік бару, поширення заборонених речовин і проникнення сторонніх. Відвідувачі бачать це і перестають турбуватися, що їх речі можуть вкрасти, а автомобіль викрасти (спостереження ведеться як в самому клубі, так і на автомобільній стоянці, що належить клубу) і почувають себе максимально захищеними.

У клубах, де передбачена наявність кухні, контроль за роботою персоналу, його порядністю й дотриманням усіх санітарних норм теж не буде зайвим. Моніторинг якості обслуговування клієнтів, який полегшують камери відеоспостереження, дозволяє керівництву аналізувати роботу персоналу та вносити в неї необхідні корективи.

Система відеоспостереження в нічному клубі традиційно складається із чотирьох елементів: камер, відеореєстратора, монітора й жорсткого диска, що забезпечує довгострокове зберігання відеофайлів. У разі потреби зберігання файлів може здійснюватися на хмарі – в цьому випадку до відеозаписів завжди буде доступ, і переглянути їх керівництво зможе в будь-який час з будь-якої точки земної кулі.

Самі відеокамери можуть бути двох видів: дротові та бездротові. Перші встановлюються при капітальному ремонті й вимагають ретельного продумування усієї системи. Зазвичай встановлюються усередині приміщення. Бездротові камери найчастіше монтуються зовні, на літніх терасах або майданчиках, а також усередині, де не можна встановлювати дротові камери, не зіпсувавши при цьому інтер’єр.

Обираючи систему відеоспостереження для нічного клубу в Києві, треба враховувати, що в такому закладі вони можуть виконувати і оглядові, і ідентифікуючі функції, а тому повинні мати високу роздільну здатність. У зв’язку з поганою освітленістю й напівтемрявою, яка традиційна для нічного клубу, для якісної відеозйомки камери повинні мати інфрачервоне підсвічування.

Встановлюючи систему відеоспостереження в клубі, ви піклуєтеся не лише про безпеку своїх клієнтів, але й страхуєте себе на випадок неприємних інцидентів, що загрожують репутації вашого закладу!

Уверх