>
Встановлення відеоспостереження в ресторані і кафе - Тор-Безпека

Відеоспостереження в ресторані і кафе

9 об'єктів вже обслуговується
Встановлення системи відеоспостереження в ресторанах і кафе підвищує безпеку клієнтів, дозволяє контролювати усі робочі процеси, касову зону й дотримання санітарних норм на кухні
Розрахувати вартість системи відеоспостереження
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Відеоспостереження – це справжня знахідка для власника кафе або ресторану! Встановлені відеокамери дозволяють відстежувати час приходу працівників й перерви на перекури, визначати рівень виконання співробітниками усіх необхідних санітарних норм і вимог, контролювати дотримання дрес-коду, активність адміністраторів і офіціантів в залі, стежити за трудовою дисципліною і виконанням обов’язків іншими співробітниками, роботою кухні, що значно покращує якість роботи та швидкість обслуговування клієнтів.

Крім того, встановлення в ресторані і кафе в Києві відеоспостереження дозволяє швидко вирішувати усі спірні ситуації, що виникли з клієнтами або обслуговуючим персоналом, – усі записи зберігатимуться на жорсткому диску або на хмарі. Контроль касової зони, крадіжки продуктів, агресивна поведінка клієнтів, що призводить до псування майна закладу, – усе це записуватиметься і дозволить отримати відшкодування збитків в повному розмірі або запобігти розвитку конфлікту у зародку. Завдяки камерам служба охорони зреагує на загрозу набагато швидше.

В кафе і ресторанах можуть бути встановлені камери різних видів: дротові та бездротові, кольорові та чорно-білі. Дротові монтуються переважно усередині приміщень, де просто прокласти додаткові комунікації та електропроводку. Безпровідні відеокамери зазвичай монтуються на літніх майданчиках кафе, терасах. В основному залі ресторану краще встановлювати купольні кольорові камери: вони компактні й не створюють враження стеження у гостей закладу, але завдяки хорошій роздільній спроможності дозволяють співробітникам служби безпеки фіксувати усі подробиці й стежити за безпекою. На кухні і в касовій зоні рекомендується використовувати тільки кольорові камери – вони здатні зафіксувати найдрібніші порушення в роботі.

Зазвичай система відеоспостереження кафе і ресторану в Києві складається з камер, відеореєстратора, монітора та жорсткого диска. Камера передає зображення на відеореєстратор, а він – до монітора, за яким стежить працівник служби охорони. Жорсткий диск зберігає дані, де пізніше їх можна буде переглянути, якщо виникне така необхідність. Досить часто інформація завантажується на хмарне сховище, де вона може бути доступна відразу декільком користувачам. Наприклад, співробітникам служби охорони та керівництву.

Встановлюються відеокамери на вході в ресторан, біля запасних і пожежних виходів, в основному залі, касовій зоні, на кухні та літньому майданчику або терасі. Сьогодні без системи відеоспостереження не може обійтися жодне підприємство громадського харчування: це зручна можливість контролювати роботу усього персоналу, стежити за його доброчесністю, забезпечувати безпеку відвідувачів і запобігати інцидентам, які можуть зашкодити репутації закладу.

Уверх