>
Як виявити приховане відеоспостереження? | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Як виявити приховане відеоспостереження?

Особисте життя називають так, бо вона дана конкретній людині. Нетактовним вторгненням порушується припис Конституції держави. Сьогодні подібні явища стали досить поширеними.

Повсюдна прихована зйомка

Всі звикли до відеоспостереження в лазні, готелі, туалеті нічного клубу або дискотеки. Відзнятий відеоматеріал часто публікується на інтернет-ресурсах або використовується як шантаж. Споглядати себе в непристойному вигляді в Інтернеті є можливість практично у будь-якої людини, напевно це не додасть радості.

Приховане відеоспостереження може вестися за допомогою встановлених камер стаціонарно, але разом з тим і за допомогою вмонтованих моніторів в одяг персоналу або ж випадкового і зовсім не підозрілого перехожого. Виявити подібне, уважно придивившись, неможливо. Однак застрахувати себе від часом шокуючого «сюрпризу» можна. Слід навчитися розуміти, чи відбувається приховане відеоспостереження за вами.

Використання детектора відеокамер

Застосовуючи таку техніку, вдасться зрозуміти, чи є на території приміщення відеокамера. Причому за допомогою детектора без особливих проблем можна виявити камеру, яка навіть прихована за склом або непомітно вмонтована в гудзик на предметах одягу.

Виявити відеотехніку можна за допомогою апарату схожого формою на бінокль. По суті, його принцип роботи укладений в здатності фіксувати промені, які відображає об’єктив відеокамери. Як відомо це основна деталь пристрою, без якої воно не може виконувати свої функції. Світло у вигляді променя, який потрапляє в об’єктив, відбивається. Саме таке відображення і ловить детектор відеокамери, який здатний на фіксацію навіть в неосвітленому місці.

Пошук з індикатором поля

Дуже простий метод виявлення прихованого спостереження – це використання електронного індикатора поля. Він діє за принципом фіксації будь електромагнітної хвилі, яку продукує працює відеотехніка і розпізнає її. Це нехитре пристрій, при скануванні їм кімнати, точно покаже, чи працюють в ньому відеокамери.

Законність прихованого відеоспостереження

У громадських місцях, де маса народу, не існує обмеження на зйомку. Мало того, такий прийом є необхідним і забезпечує безпеку присутніх. Відзняте ж відео, навіть якщо воно містить матеріал непорядного поведінки, здатного скомпрометувати людину, не вважається незаконним. Опублікувати результат таких зйомок адміністрація установи, де відбувалося спостереження, має право тільки за згодою людей, які зняті у відеоролику.

Якщо ж вдалося виявити приховані відеокамери на території особистого простору – номер готелю, туалет, ванна кімната, тут вже є привід звернутися в поліцію з вимогою порушити кримінальну справу за фактом вторгнення в особисте життя.

Уверх