>
Які навички потрібні охоронцю?

Які навички потрібні охоронцю?

Зазвичай базовий курс охоронця залежать від того, в якій області він буде працювати. В одному випадку більше уваги приділяється психологічним навичкам, в іншому – поводженню зі зброєю та технікою. Між тим є декілька універсальних елементів, необхідних для кожного випадку.

Які навички потрібні охоронцюЕфективний курс охоронця повинен включати теоретичну інформацію про принципи безпеки, правила поводження зі спорядженням та зброєю, технічними засобами охорони, принципи збору доказів та виявлення ризиків безпеки, методи комунікації та взаємодії, а також фізичну підготовку до реагування на надзвичайні ситуації. Після завершення курсу охоронець повинен скласти екзамен та пройти усі необхідні випробування. Це дасть змогу отримати офіційне підтвердження кваліфікації.

Теоретичні та практичні знання

Професійний охоронець – це справжній спеціаліст, який може застосовувати і силу, і психофізіологічні навички. Зокрема, як поводитися з емоційно неврівноваженими людьми. Він знається на видах силової дії та може обґрунтувати їх та задіяти в потрібний час, коли вони будуть найбільш ефективними.

Частина курсу охоронця проводиться в класі, а друга – на навчальному майданчику, де викладаються практичні предмети. Крім можливості покращити навички використання вогнепальної зброї, навчання дає змогу освіжити теоретичні та практичні знання, отримати додаткові навички й навчитися чомусь новому, адже технології забезпечення безпеки останніми роками значно розширилися. Особливо через розповсюдження високотехнологічних пристроїв – датчиків руху, тепловізорів, систем контролю доступу, електронних замків та цифрових відеокамер із програмним забезпеченням на базі штучного інтелекту, що здатні ідентифікувати людей та автомобілі, що попали в кадр.

Під час підвищення кваліфікації можна опанувати бойові прийоми з різних стилів – наприклад, з боротьби, рукопашного чи ножового бою, освоїти нові пристрої та технології. Якщо охоронець вже має право на носіння та застосування вогнепальної зброї та вже пройшов підготовку з техніки безпеки та поводження з нею, навчання здатне освіжити практичні знання та покращити стрілецькі навички.

Навчання потрібне будь-якому фахівцю та будь-якому охоронцю, в якій би сфері він не працював, та що б не охороняв – людей, ресурси чи об’єкти!

Уверх